Zoe Saldana, Rachel Brosnahan a ďalší oslávia týždeň odovzdávania Oscarov na Cadillac Party!

  Zoe Saldana, Rachel Brosnahan & More Oslávte týždeň odovzdávania Oscarov na Cadillac Party!

Zoe Saldana , Rachel Brosnahan a Abigail Spencerová zaujmite pózu na koberci pri vystupovaní Cadillac oslavuje Ceny Akadémie za rok 2020 sa vo štvrtok (6.2.) v Los Angeles konalo na zámku Marmont.

K trom dámam sa na výročnom podujatí pripojili Greta Gerwigová a jej manžela Noah Baumbach , Margaret Qualleyová , Allison Janney , Andrew Rannells , Rumer Willis , Elizabeth Chambers-Hammer , Lauren Ash , Mamie Gummerová , Minnie Driver , Max Greenfield a Lesley-Ann Brandt .

Aj pri účasti na pred- Oscarov bash boli Kyle MacLachlan , Charlie Carver , Michelle Trachtenberg , Gigi nádherná a jej partnera Nats Getty , Póza „s Hailie Sahar a Skutočný „s Adrienne Bailon-Houghton .The Oscary 2020 sa budú vysielať už túto nedeľu 9. februára naživo na ABC. Len Jared sa bude aktualizovať celú noc, takže ho určite sledujte spolu s nami. Pozrite si úplný zoznam nominovaných, ak ste to nestihli !

FYI: Zoe má na sebe a Kolekcia Brock oblečenie. Rachel má na sebe Azzaro šaty s náušnicami a manžetou na uši Dana Rebecca Designs a Drahokamy Graziela . Allison má na sebe a Templey v Londýne šaty. Minnie má na sebe Azzi & Osta súbor. Rumer nosí Malone Souliers podpätky.