Vydávajú Katy Perry a Taylor Swift spolu novú pieseň?

 Vydávajú Katy Perry a Taylor Swift spolu novú pieseň?

Katy Perry sa pripravuje na jej prepustenie nová skladba „sedmokrásky“ tento týždeň, ale je Taylor Swift vlastne aj na tom?

Fanúšikovia dávajú dohromady možné stopy, ktoré poukazujú na to, že sa títo dvaja pri skladbe spojili.

Kedy Katy minulý týždeň oznámila svoj nový singel s obrázkom na sociálnych sieťach, Taylor tiež pridal novú fotku v ten istý deň, keď mala na sebe sveter so sedmokráskami.K obom ich príspevkom tiež treba poznamenať, že boli zverejnené pri dvojročnom výročí Katy poslal olivovú ratolesť do Taylor ukončiť ich spor v roku 2018.

Ďalšia vec, ktorú treba poznamenať Taylor Príspevok je, že použila štyri emotikony, vrátane dvoch emotikonov hada, odvolávajúc sa na ňu povesť album . Stopa štyri na povesť je „Neobviňujte ma“, ktorá má text „Kedysi som bol jedovatý brečtan, ale teraz som váš sedmokráska .“ Emojis hada sú tiež podobné dvom písmenám „S“. Katy Umelecké dielo „sedmokrásky“.

V ten istý deň, Americký idol Twitter účet tweetoval 'Nemôžeme sa dočkať, až to zahráme 1 989-krát za sebou.' 1989, známy aj ako Taylor názov piateho albumu a rok, kedy sa narodila.

Na otázku o teórii, Katy povedal Extra 'No, budúci týždeň si budete musieť naladiť 'Idol', ak sú všetky fámy pravdivé alebo nepravdivé.'

Pozrite si tweety s teóriou fanúšikov vo vnútri…