Vojvodkyňa Kate Middleton žiari v trblietavých zelených šatách na írsku večeru

 Vojvodkyňa Kate Middleton žiari v trblietavých zelených šatách na írsku večeru

Kate Middleton uchvátený v nádherných zelených šatách na recepcii, ktorú usporiadal britský veľvyslanec v Írsku Robin Barnett, ktorá sa konala v utorok večer (3. marca) v írskom Dubline v Guinness Storehouse’s Gravity Bar.

The Vojvodkyňa z Cambridge pridal sa jej manžel a budúci kráľ, Princ William , na recepciu počas prvého dňa ich návštevy Írska.

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Kate MiddletonPočas podujatia William a Kate stretol s miestnymi obyvateľmi zo sveta kreatívneho umenia, športu, obchodu a charity.

„Pri príchode do Guinness Storehouse sledujeme kroky mojej starej mamy, ktorej v roku 2011 ukázali, ako tu naliať perfektné pollitre,“ William zdieľané počas udalosti. „Dámy a páni, dovoľte mi povedať vám, že nestáva sa mi často, že idem za kráľovnou do krčmy! Ale teším sa, že si na vlastnej koži vyskúšam teóriu, že Guinness chutí v Írsku ešte lepšie ako v zámorí!“

Skoršie cez deň Kate nosil ďalší zelený pohľad pri stretnutí s prezidentom Michael D. Higgins a jeho manželky Sabina Coyneová po boku Williama.

FYI: Kate mal na sebe šaty od Upírova manželka .

15+ obrázkov vo vnútri Princ William a Kate Middleton , Duke a Vojvodkyňa z Cambridge , na recepcii s večerou v Dubline…