Vanessa Morgan z Riverdale sa vracia k trolovi, ktorý nazval bývalú hereckú hviezdu Ashleigh Murray „Diva“

 Riverdale's Vanessa Morgan Fires Back at Troll Who Called Former Co-Star Ashleigh Murray A 'Diva'

Vanessa Morganová je nad tým, ako ľudia označovali černošky za „divy“ po tom, čo sa tento týždeň na Twitteri vymenili s trollom.

Ten 28-ročný Riverdale hviezda zatlieskala používateľovi Twitteru, ktorý tvrdil Ashleigh Murray bola odpísaná zo série za to, že je diva.

„Mučičky boli odpísané, pretože @iamamurray je známa diva a nečakala na zdieľanie obrazovky s inými talentovanými ženami ani na Katy Keene Sotva zdieľa scény s inými ženami, pretože je diva,“ píše sa v tweete, ktorý bol medzitým vymazaný.

Vanessa , ktorý bol zapojený do konverzácie, nič z toho nemal.

'Nevieš, o čom sakra hovoríš, a nehovor o mojom priateľovi takto.' Ďalšia vec, ktorú neznášam ČERNÉ ženy, ktoré nazývajú DIVAS, za to, že si stoja za svojím,“ povedala napísal . „Možno by pre ňu mala šou písať ako biele postavy. Vybral si si nesprávny deň, odíď z mojej stránky.'

Ashleigh retweetol Vanessa a odpovedala trolovi sama.

'Lol, zjavne si ma pomýlila s niekým iným,' začala. „Milujem Pussycats viac ako ktorákoľvek show. Keby to bolo na mne, mali by sme vlastnú show. A ty to evidentne nepozeráš Katy Keene pretože sestra je obklopená ženami. Takže kurva úplne preč.'

Pozrite sa na prvý pohľad Ashleigh pripravovaný film, Valley Girl, tu !