Vanessa Bryant prerušila ticho po smrti manžela Kobeho Bryanta a dcéry Gianny

  Vanessa Bryant prerušila ticho po smrti manžela Kobeho Bryanta a dcéry Gianny

Vanessa Bryant zverejnila svoje prvé vyhlásenie po tragickej smrti svojho manžela Kobe Bryant a ich dcéra Gianna .

Vanessa , 37, vzal do Instagram v stredu (29. januára) poďakovať všetkým za všetku ich lásku a podporu smrteľná nehoda vrtuľníka .

'Moje dievčatá a ja by sme sa chceli poďakovať miliónom ľudí, ktorí prejavili podporu a lásku počas tohto hrozného obdobia,' Vanessa napísal. „Ďakujem za všetky modlitby. Určite ich potrebujeme. Sme úplne zničení náhlou stratou môjho milujúceho manžela Kobeho – úžasného otca našich detí; a moja krásna, sladká Gianna – milujúca, namyslená a úžasná dcéra a úžasná sestra Natálie, Bianky a Capri.“Vanessa potom pokračoval smútiť nad smrťou ďalších siedmich cestujúcich ktorí boli zabití s Kobe a Gianna .

„Sme zdrvení aj z rodín, ktoré v nedeľu prišli o svojich blízkych, a dôverne zdieľame ich smútok,“ Vanessa napísal. „Momentálne nie je dosť slov na to, aby sme opísali našu bolesť. Utešujem sa vedomím, že Kobe a Gigi vedeli, že sú tak hlboko milovaní. Boli sme tak neuveriteľne požehnaní, že ich máme v našich životoch. Kiežby tu boli s nami navždy. Boli to naše krásne požehnania, ktoré nám vzali príliš skoro.“

Vanessa pokračoval: „Nie som si istý, čo náš dnešný život presahuje, a je nemožné si predstaviť život bez nich. Ale každý deň sa prebúdzame a snažíme sa ďalej tlačiť, pretože Kobe a naše dievčatko Gigi nám svietia, aby nám osvetlili cestu. Naša láska k nim je nekonečná – a to znamená, že nesmierna. Len by som si prial, aby som ich mohol objať, pobozkať a požehnať. Maj ich tu s nami navždy. Ďakujeme, že ste sa s nami podelili o svoju radosť, smútok a podporu. Žiadame vás, aby ste nám poskytli rešpekt a súkromie, ktoré budeme potrebovať na to, aby sme sa zorientovali v tejto novej realite.“

Vanessa potom odhalila, že športová nadácia jej manžela Mamba zorganizovala finančnú zbierku pre ostatné rodiny postihnuté haváriou.

„Na počesť našej rodiny Team Mamba založila Mamba Sports Foundation Fond MambaOnThree, aby pomohla podporiť ostatné rodiny postihnuté touto tragédiou. Ak chcete prispieť, prejdite na stránku MambaOnThree.org. Ak chcete podporiť dedičstvo Kobeho a Gianny v mládežníckom športe, navštívte stránku MambaSportsFoundation.org,“ Vanessa uzavrel. „Veľmi vám ďakujem, že ste nás pozdvihli vo svojich modlitbách a že milujete Kobeho, Gigi, Natáliu, Bianku, Capri a mňa. #Mamba #Mambacita #GirlsOtec #DaddysGirls #Rodina ❤️”

Vanessa a Kobe mali spolu štyri dcéry, neskor Gianna , Natalie , 17, Bianka , 3 a Capri , 7 mesiacov. Naše ďalšie myšlienky sú s Vanessa, Natália, Bianka, a Capri počas tejto doby.

Je tam srdcervúci detail o čom Kobe a Vanessa mal sa pred smrťou dohodol na vrtuľníkoch .

Môžeš čítať Vanessa Bryant celé vyhlásenie na Instagram tu .