Úrady poskytujú aktuálne informácie o vyšetrovaní Naya Rivera po vyhľadaní kabín okolo jazera Piru

 Úrady poskytujú aktuálne informácie o vyšetrovaní Naya Rivera po vyhľadaní kabín okolo jazera Piru

Hľadanie Naya Rivera pokračoval v nedeľu (12. júla) a úradníci dnes prezradili, že budú prehľadávanie kabín okolo jazera Piru , kde ju naposledy videli.

33-ročná hviezda Glee sa išla kúpať v jazere počas člnkovania so svojím synom Josey , 4, a povedal úradom, že sa nikdy nevrátila na loď.

„Pri dnešnom hľadaní Naya Rivera , chatky a prístavby v okolí budú ešte raz skontrolované, ako aj pobrežie,“ informoval v nedeľu (12. júla) úrad šerifa okresu Ventura. „Bolo to súčasťou pokračujúceho pátracieho úsilia od jej zmiznutia v stredu popoludní. Posádky lodí pokračujú v skenovaní jazera.'V nedeľu prehľadali kabíny aj úradník potvrdil vyhľadávanie bolo dokončené a „Nie sú obsadené. Nič z toho nebolo.' Ťažisko pátrania bolo tiež „na pobreží“.

„Len robili pobrežie, aby sa uistili, že sa nič nezmenilo. Veľa ľudí hovorilo na sociálnych sieťach o: ‚Och, skontrolujte kajuty. Možno je tam, možno sa fláka,“ povedal jeden úradník a dodal, že „išli do niekoľkých chatiek, ktoré boli na severnom konci jazera, to je všetko, čo tam je, a nič z toho nebolo.“

„Neexistuje žiadny dôkaz, ktorý by tvrdil, že opustila vodu. Zdá sa, že je to na 100 percent len ​​tragické utopenie,“ dodali.

Zatiaľ čo už niekoľko dní pátrajú, voda v jazere Piru všetko skomplikovala. 'Nie je to ako typické vody, ktoré sú krištáľovo čisté, toto je kalná, studená voda v jazere.'

„Pôda je pokrytá stromami a kríkmi, takže to určite brzdí naše úsilie. Takže musia ísť veľmi pomaly, takže keď vidia, že sa im na obrazovke vracia videnie sonaru, čím pomalšie idú, tým je to jasnejšie,“ dodali. 'Čím rýchlejšie idú, tým je to predĺženejšie a ťažšie to povedať.'

Medzitým majú úrady správu pre ktokoľvek, kto sa pokúša nájsť Naya sami od seba . Naya bol považovaný za mŕtvy po tom, čo ju nebolo možné nájsť do 24 hodín po jej zmiznutí.

Naše ďalšie myšlienky sú s jej rodinou a blízkymi.