'United We Sing' Pocta Grammy pracovníkom v prvej línii odvysiela dnes večer – pozrite si kompletnú zostavu vystúpení tu!

'United We Sing' Grammy Tribute To Frontline Workers Airs Tonight - See The Full Performance Lineup Here!

United We Sing: GRAMMY Salute to The Unsung Heroes má premiéru dnes večer, 21. júna, na CBS a justjared.com má celú zostavu celebrít a interpretov!

Moderovaná Harry Connick, Jr. a jeho dcéra, Gruzínsko , špeciál ich bude nasledovať, keď sa vydajú na výlet v karavane, aby poďakovali a oslávili zásadných pracovníkov, ktorí denne riskujú svoje životy, aby nás udržali v bezpečí.

Špeciálna ponuka pozýva darcov, aby prispeli charitatívnym organizáciám, ktoré podporujú deti s nedostatočnou starostlivosťou, ako sú No Kid Hungry a Ellis Marsalis Center for Music v New Orleans, ako aj do fondu MusiCares COVID-19 Relief Fund, charitatívnej organizácie Recording Academy.The Connicks Cesta začína v ich dome v Connecticute a po zastávke v rôznych mestách na ceste sa dostanú do svojho konečného cieľa New Orleans.

Na každej zastávke, Harry a Gruzínsko bude počúvať príbehy od dôležitých pracovníkov v zdravotníctve, príprave jedla, sanitácii, presadzovaní práva, nákladnej doprave a ďalších.

Prehliadka sa zastaví, keď dosiahnu New Orleans, čo je Harry rodné mesto.

Zjednotení spievame bude mať premiéru DNES o 20:70 na CBS a streamovať na CBS All Access.

Pozrite si celú zostavu celebrít vo vnútri…

VYPADANIA PODĽA :
Sandra Bullock
Drew Brees
Kráľovná Latifah
Brad Pitt
Oprah Winfrey
Renée Zellwegerová

VÝKONY BY :
Harry Connick, Jr.
John Fogerty
Jamie Foxx
Herbie Hancock
Cyndi Lauper
Malé veľké mesto
Branford Marsalis
Wynton Marsalis
Dave Matthews
Tim McGraw
Irma Thomasová
Jon Batiste
Druhý deň
Rockin' Dopsie
Trombone Shorty