Uma Thurman a Sharon Stone ctia princa Alberta II. v Hollywoode na Globálnom oceánskom gala 2020!

 Uma Thurman a Sharon Stone ctia princa Alberta II. v Hollywoode na Globálnom oceánskom gala 2020!

Uma Thurmanová a Sharon Stone narazil na modrý koberec v trblietavých šatách, keď sa zúčastnil 2020 Hollywood pre The Global Ocean Gala sa konalo v Palazzo di Amore vo štvrtok večer (6. februára) v Beverly Hills v Kalifornii.

Obe dámy sa spojili Michelle Rodriguez , Robin Thicke a jeho snúbenica April Love Geary , modely Jessica Gomez , Chase Carter , Tori Praverová , Ana Avila a Carolina Thaler , hudobné vystúpenia Chris Isaak a Macy Greyová , ako aj ocenený večera HSH Knieža Albert II Z Monaka.

HSH Knieža Albert II z Monaka bol ocenený cenou za celoživotné dielo za jeho oddanosť globálnej ochrane prírody Uma Thurmanová kto ho predstavil.Pri preberaní jeho ceny za celoživotné dielo HSH Knieža Albert II z Monaka poďakoval hosťom za úprimnú účasť na aukcii a povedal: „Som hlboko poctený, že mi bolo odovzdané toto ocenenie za celoživotné dielo a že ma môžu privítať na tomto výnimočnom podujatí. Toto odhodlanie konať a ambícia zmeniť svet pomocou vedomostí a inteligencie sú tým najcennejším, čo dnes máme.“

FYI: Uma Thurmanová nosí Dolce & Gabbana s Chopard šperky a Giuseppe Zanotti topánky. Michelle má na sebe a Rasario šaty.