Tu je návod, ako „American Idol“ postupuje pred živými vystúpeniami uprostred pandémie

 Tu's How 'American Idol' Is Proceeding Ahead of Live Shows Amid Pandemic

Americký idol zvažuje svoje možnosti.

Dlhotrvajúca spevácka súťaž, ktorá sa mala začať vysielať naživo v nedeľu (29. marca), bude dostávať ďalší týždeň predtým nahratých záberov, kým sa ABC rozhodne, ako naloží so zvyškom sezóny, ktorá bola ukončená počas prebiehajúce globálna zdravotná kríza .

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Americký idolV nedeľu (29. marca) a nasledujúcu nedeľu (5. apríla) odvysiela ABC dve nové predtočené epizódy.

Epizódy budú „plné predtým nahratých vystúpení a záberov odohrávajúcich sa v (teraz zatvorenom) rezorte Aulani na Havaji. Nové za štyri hodiny Americký idol obsah si šou kúpte nejaký čas, keď sa producenti a ABC dychoví rozhodli, ako by mohli pokračovať v tradičných živých epizódach vystúpení a vylúčení sezóny – teraz, keď sa všetci zostávajúci súťažiaci vrátili do svojich domovov a produkovať čokoľvek, čo by pripomínalo nablýskanú podlahovú šou, je pre nich nemožné. Dohľadná budúcnosť,' THR hlásené v piatok (27.3.).

Sieť hovorí, že „monitorujú situáciu a skúmajú viaceré možnosti v rámci celoštátnych smerníc“, pričom plán ešte len príde.

Mnoho televíznych relácií sa zastavilo kvôli prebiehajúcej pandémii. Zistite, ktoré…