Timothy Hutton obvinený zo znásilnenia 14-ročného dievčaťa v roku 1983

 Timothy Hutton obvinený zo znásilnenia 14-ročného dievčaťa v roku 1983

Timothy Hutton , oscarová hviezda filmu Obyčajní ľudia , je obvinený zo znásilnenia dievčaťa, keď malo len 14 rokov. Popiera, že by sa to niekedy stalo.

Will Johnston Tvrdí to bývalá kanadská modelka Hutton znásilnil ju vo svojej hotelovej izbe vo Vancouveri v roku 1983, keď natáčal film Iceman . Ona a jej priatelia sa údajne pripojili k hercovi a jeho priateľom v jeho hotelovej izbe a hovorí Hutton vnútil sa jej, zatiaľ čo jeho priateľ ho sledoval. Timotej , ktorý má teraz 59 rokov, by mal v čase incidentu 22 alebo 23 rokov.

„Na všetko, čo som povedal, bolo: ‚Bude to v poriadku, bude to v poriadku. Nebude to trvať dlho a budeš v poriadku,“ Bude povedal Buzzfeed .Bude hovorí, že s ňou zaobchádzali „ako s bábikou“ a prirovnal údajné napadnutie k príprave na operáciu. Povedala: „Len som tam ležala veľmi strnulá. Pamätám si, že mi bola naozaj zima.'

'Bolelo to ako čert,' povedala. „Teda, bolo to veľmi bolestivé. Bože. Áno, bolo to veľmi bolestivé. Hrozné, hrozné, úplne hrozné.'

Bude tvrdí, že ju priateľ nútil k orálnemu sexu na ňom, ale to Hutton povedal priateľovi, aby prestal. 'Nepáči sa jej to,' alebo čokoľvek iné. Medzitým ma skončil so znásilnením,“ povedala.

Kliknite dovnútra a prečítajte si, čo povedal zástupca Timothy Hutton v reakcii na obvinenie…

Timotej právnik hovorí, že herec „úplne a jednoznačne popiera“ obvinenia zo strany Bude a hovorí, že sa s ňou nikdy nestretol. Zástupca hovorí, že „nebude venovať ani minútu dôstojnosti týchto obvinení, pretože sú zjavne nepravdivé a určené len na to, aby od neho vylákali peniaze“.

To hovorí Buzzfeed Timotej Právny tím im poslal 91-stranový list, ktorý mal diskreditovať obvinenia a vymaľovať ich Bude ako klamára, ktorý hľadá peňažné vyrovnanie.

Bude údajne požiadal o vyrovnanie 1,5 milióna dolárov a Timotej súhlasila so zaplatením 135 000 dolárov, hoci hovorí, že od peňazí odišla, pretože „nedokázala dodržať podmienky dohody, ktorá zahŕňa Hutton popiera, že sa vôbec niečo stalo.'