Spoznajte herečku '13 Reason Why' Inde Navarrette pomocou týchto 10 zábavných faktov! (exkluzívne)

 Spoznať'13 Reason Why' Actress Inde Navarrette with These 10 Fun Facts! (Exclusive)

Názov Inde Navarrette je jedna, ktorú budete chcieť spoznať!

Dostali sme šancu dobehnúť to Vnútri , ktorá hrá Estela de la Cruz v hitparáde Netflixu 13 dôvodov prečo .

Minulý mesiac, Vnútri Meno bolo v titulkoch po tom, čo si zarezervovala rolu v pripravovanej sérii Arrowverse od The CW, Superman a Lois ! Vnútri bude v seriáli hrať pravidelnú rolu Sarah Cushing.Spoznať Vnútri s týmito 10 zábavných faktov

  • 1. Moje meno je odvodené od slova „nezávislý“. Keď som bol malý, boli sme s mamou vonku a fúkali sme bubliny a ja som jej z rúk zobral paličku na fúkanie bublín, pretože som to chcel urobiť pre seba. Tam sa to meno začalo a odvtedy sa snažím konať správne.
  • 2. Milujem robiť čokoľvek, čo zahŕňa adrenalín: parašutizmus, bungee jumping a nedávno som vyskúšal snowboard a zamiloval som sa. Je to dobrá pripomienka toho, že som nažive a že dokážem prekonať všetko, na čo si spomeniem.
  • 3. Bol som na viac školách, ako je ročníkov. Môj otec bol námorník a moji rodičia boli rozvedení, takže som veľa poskakoval medzi školami. Toľko sa pohybovať bolo skvelé, pretože som sa mohol rozvetviť a spoznať nových ľudí zo všetkých oblastí života. Dalo mi to väčší rozsah sveta ako väčšina ostatných.
  • 4. Kreatívne vyjadrovanie svojich pocitov je mojím východiskom. Kreslím od mladosti a posledné 3 roky maľujem akrylom na plátno veľkosti dverí. Je pravda, že mám 4'11“, takže si viete predstaviť ten boj. Tento obraz je pre mňa obzvlášť dôležitý, pretože k nemu pridávam zakaždým, keď mám transformačnú životnú skúsenosť, takže si nemyslím, že s tým dielom tak skoro skončím. Odporúčam vyskúšať umelecké možnosti na vyjadrenie svojich pocitov. Je to skvelý spôsob, ako vizuálne vidieť, čo sa deje vo vašej mysli.
  • 5. Chicano Studies je niečo, čo by som raz rád učil na vysokej alebo strednej škole. V škole som si všimol, že o latinskoamerickej kultúre, konkrétne o mexicko-americkej, veľa neučia. Ako stredoškolák som si to začal všímať a rozhodol som sa učiť sám seba s nádejou, že jedného dňa budem môcť vzdelávať ostatných o dôležitosti vedieť, odkiaľ pochádzate. Reprezentácia dáva ľuďom pocit, že sú videní a dôležití.

Kliknite dovnútra a prečítajte si zvyšok 10 zábavných faktov…

  • 6. Narodil som sa v Tucsone, AZ, ale väčšinu svojho detstva som strávil vo Visalii v Kalifornii. Pre vonkajší svet je to len poľnohospodárstvo, ale pre mňa je to domov.
  • 7. Mám 3 bratov Amani (21), Isaaca (12), Jaxona (4) a 1 sestru Alessandru (2).
  • 8. Moja obľúbená relácia je momentálne Criminal Minds. Milujem štúdium ľudského správania a psychológie. Môže sa to zdať zvláštne, ale mne to pripadá naozaj, naozaj fascinujúce.
  • 9. Jeden z najobľúbenejších príbehov mojej mamy, ktorý o mne rozpráva, je, že som sa narodil len za 15 minút. Vždy hovorí, že som bola taká nadšená, že vidím svet, nemohla som sa dočkať a hneď som vystrelila. Grafické...ale ja len citujem moju veľmi milujúcu matku.
  • 10. Naozaj sa snažím vo varení zo všetkých síl, ale ak mám byť úprimný, nie som najlepší. Ale dokážem upiecť z čohokoľvek... Austrálske jablkové chrumky, nepečené sušienky Missouri atď. Milujem sladkosti a nikdy sa nedokážem zastaviť, keď sú doma sladkosti. Budú preč cez noc.