Spinoff hudby „The Bachelor“ prichádza do ABC!

'The Bachelor' Music Spinoff Coming to ABC!

Bakalár dostáva sa do muzikálu!

ABC oznámila, že ide o spin-off populárneho Bakalár franšíza prichádza, tzv Bakalár: Počúvaj svoje srdce , ktorá má premiéru 13. apríla o 20:00, odvysiela sa medzi Bakalár finále a Bakalárka premiéra je pravdepodobne naplánovaná na máj.

„Formát je evolúciou Bakalár . Súťažiť budú talentovaní hudobníci a ľudia, ktorých životy a práca sa točia okolo hudby. [Seriál] zachytí to, čo všetci vieme: láska, emócie a hudba sú prepojené. To, ako sa ľudia navzájom nachádzajú prostredníctvom písania piesní a spevu, je ťahúňom šou,” ABC exec Karey Burke povedal a povedal, že show je ako Bakalár stretáva Zrodila sa hviezda .20 slobodných mužov a žien sa vydá hľadať lásku prostredníctvom hudby, spoločného života a chodenia Bakalár -štýlové rande, ale ich rande budú zamerané na hudbu.

Harmónia párov bude testovaná prostredníctvom hudobných výziev, vrátane živých vystúpení, ktoré budú posudzovať niektoré z najväčších mien v hudobnom biznise, uvádza ABC. Pri spievaní známych piesní sa budú súťažiaci snažiť vytvárať atrakcie prostredníctvom melódií, nájsť a odhaliť svoje pocity a nakoniec sa zaľúbiť. Nakoniec, páry, ktorých vystúpenia ‚odhalia vzájomnú lásku a oddanosť‘, budú pokračovať v súťaži, až kým nezostane stáť len jeden pár,“ THR správy.

ČÍTAJ VIAC: Peter Weber odhaľuje, koľko dievčat pobozkal v prvú noc filmu The Bachelor (Video)