Sophie Turner a Joe Jonas darujú 100 jedál do nemocnice East LA Doctors Hospital

 Sophie Turner a Joe Jonas darujú 100 jedál do nemocnice East LA Doctors Hospital

Sophie Turner a manžel Joe Jonas patria medzi mnohé celebrity, ktoré dávajú späť pracovníkom v prvej línii uprostred pandémia koronavírusu .

Dvojica spolu s Joe manažér, Phil McIntyre a manželka Shonda , sa spojili s kampaňou Fueling the Fearless, aby darovali 100 teplých jedál nemocnici East Los Angeles Doctors Hospital.

„VEĽKÉ ĎAKUJEM @joejonas @sophiet @philymack @shondamcintyre za darovanie 100 jedál nemocnici East LA Doctors Hospital,“ zdieľala kampaň svoje poďakovanie za dar na svojom Instagrame.Titulok pokračuje: „Táto nemocnica sa nachádza v srdci centra LA a slúži značne znevýhodnenej komunite s obmedzenými zdrojmi a podporou. Zamestnanci neúnavne pracujú na starostlivosti o komunitu a tých, na ktorých sa často zabúda. Prostredníctvom tohto typu plne plateného sponzorstva @alikisgreektaverna a jej darcovia prinášajú chvíle úľavy najvďačnejšiemu personálu. Jedno teplé jedlo im dá vedieť, že sme v tom všetci spolu.“

Kampaň Fueling The Fearless Campaign sa snaží najať miestne reštaurácie, ktoré sa snažia vyžiť v dôsledku celosvetovej epidémie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom Fueling The Fearless (@fuelingthefearless) na