Russell Crowe vzdáva hold mačke, ktorú zachránil pre svoju mamu, dojemným príbehom na Twitteri

  Russell Crowe vzdáva hold mačke, ktorú zachránil pre svoju mamu, dojemným príbehom na Twitteri

Russell Crowe zdieľal dojímavý príbeh o mačke, ktorú kedysi zachránil a dal svojej mame za spoločnosť.

'O jednej. Zen,“ 56-ročný Gladiátor herec začal svoj príbeh. „Pod vírom zvukov som počul niečo nemiestne. Bolo to mňaukanie? Začal som sa obzerať okolo seba. Počul som to znova. Urobil som pár krokov trate do dažďového pralesa. Hustý s papradím a viničom . Ešte jeden krok a potom som to uvidel. Mačiatko…”

Russell pokračoval, tvoriac príbeh ako epos.„Zastavil som na dobrom mieste, aby som sa pozrel späť na trať, dal si dúšok vody a pripravil sa na ďalšiu sekciu, o ktorej som vedel, že je najdrsnejšia.
Pohľad späť po trati a von cez stromy do údolia. Steká zo mňa pot. Volanie zvončekov a kakaduov.“

„Príbeh v niekoľkých tweetoch. Ide lepšie s čajom,“ povedal svojim nasledovníkom, keď pokračoval vo svojom príbehu. „Začiatkom roku 2003 moja mama začala agitovať pre mačku. Máme miesto v buši, navštevujú nás všetky druhy pôvodných vtákov. Bol som proti tejto myšlienke. Domáce mačky sú notorickým nepriateľom života vtákov.'

Russell pokračuje a vysvetľuje, že mačiatko našiel opustené na osamelej poľnej ceste bez akýchkoľvek vozidiel. Naznačuje, že mačiatko niekto odhodil a odviezol.

„Leteli sme dole kopcom v tesnej skupine a spoločne sme sa vrátili na moju farmu, kde som mame daroval toto malé mačiatko. Bola na zemi. Tak šťastný,“ dodáva o reakcii svojej mamy.

Pomenovala mačku Cinders , óda na vlastnú rolu v Popoluška Man .

„Podstata príbehu... to mačiatko, nazývané Cinders (Popoluška) včera zomrelo. Nikdy neprerástla k úplnej dôvere voči ľuďom, ale milovala moju mamu a moja mama milovala ju,“ Russell napísal. „Pomerne agresívna voči psom a iným, ale nikdy ma nepoškriabala. Bral som to ako vďaku.'

Kliknite dovnútra a prečítajte si celý príbeh...