Rosario Dawson, Lauren Graham a ďalší Zúčastnite sa NBC Press Tour 2020!

  Rosario Dawson, Lauren Graham a ďalší Zúčastnite sa NBC Press Tour 2020!

Rosario Dawsonová a Lauren Grahamová tvrdo pracujú na propagácii svojich nových relácií NBC!

Herečky sa pripojili k svojim členom obsadenia, keď sa zúčastnili Zimné novinárske turné NBC 2020 v sobotu popoludní (11. januára) v The Langham Huntington v Pasadene v Kalifornii.

Lauren pridala sa k nej Zoeyho výnimočný zoznam skladieb spoluhviezdy Skylar Astin , Peter Gallagher , John Clarence Stewart , Alex Newell a Mary Steenburgen .

korálky ruženca
sa s ňou zúčastnil podujatia Briarpatch obsadených členov Kim Dickensová , Andy Greenwald a Jay R. Ferguson .Vrátane ďalších hviezd NBC na podujatí Manifest herci Matt Long , Melissa Roxburgh , Josh Dallas a Mesiac Blaise , Nový Amsterdam herečka Janet Montgomeryová , Chicago Med herečka Yaya Dacosta , Chicago P.D. herec Patrick John Flueger , Požiar v Chicagu herec Jesse Spencer , Dobré miesto herci Manny Hyacint a William Jackson Harper , bývalý Najväčší lúzer tréner Bob Harper , Superobchod herci Ben Feldman , Nico Santos a Lauren Ash spolu s America's Got Talent Champions hviezdy Terry Crews , Alesha Dixon a Howie Mandel .

Vrátane nováčikov na podujatí Lincoln Rhyme: Hon na zberateľa kostí hviezdy Russell Hornsby , Arielle Kebbel a Michael Imperioli , Rada otcov obsadených členov Clive Standen , Sarah Wayne Callies a Michael O'Neill spolu s Zadlžený hviezdy Abby Elliott a Adam Pally .

50+ obrázkov vnútri hviezd na podujatí…