Ronan Farrow vyzýva svojho vydavateľa, aby získal Memoáre otca Woodyho Allena

 Ronan Farrow vyzýva svojho vydavateľa, aby získal otca Woodyho Allena's Memoir

Ronan Farrow nie je spokojný so svojím vydavateľom Hachettem.

32-ročný novinár, ktorý pomohol vzniesť obvinenia proti Harvey Weinstein , vyzval svojho vydavateľa, aby získal jeho otca Woody Allen memoáre.

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Ronan FarrowGrand Central Publishing, čo je divízia Hatchette, oznámili, že ich zverejnia Woody kniha, Apropos ničoho , dňa 7. apríla.

„Získal Hachette, môj vydavateľ Woody Allen Memoáre po tom, čo to ostatní významní vydavatelia odmietli urobiť a zatajili toto rozhodnutie predo mnou a pred vlastnými zamestnancami, kým sme pracovali na Chyť a zabi — kniha o tom, ako mocní muži, vrátane Woodyho Allena, sa vyhýbajú zodpovednosti za sexuálne zneužívanie. Povedal som tiež Hachette, že vydavateľ, ktorý by sa správal týmto spôsobom, je ten, s ktorým nemôžem s dobrým svedomím spolupracovať,“ napísal na Twitteri.

'Moja sestra Dylan nikdy nebola kontaktovaná, aby odpovedala na akékoľvek odmietnutie alebo nesprávne charakterizovanie zneužívania, ktorým bola vystavená Woody Allen —dôveryhodné obvinenie udržiavané takmer tri desaťročia, podložené súčasnými účtami a dôkazmi,“ pokračoval.

„Vyzval som Hachette, aby z úcty k svojim čitateľom, autorom a reputácii vykonala dôkladnú kontrolu faktov Woody Allen účet, najmä akékoľvek tvrdenie, ktoré naznačuje, že moja sestra nehovorí pravdu.'

Woody Allen trvá na svojej nevine pri obvineniach zo zneužívania svojej dcéry, Dylan . Tu je to, čo povedala o knihe...