Renée Zellweger sa prvýkrát objavila od víťazstva Oscara na galavečere Women's Cancer Research Fund!

 Renée Zellweger sa prvýkrát objavila od získania Oscara v kategórii Ženy's Cancer Research Fund Gala!

Renée Zellweger zaujme pózu pri náraze na koberec Nezabudnuteľný večerný benefit od ženského fondu na výskum rakoviny sa konalo v Beverly Wilshire v hoteli Four Seasons vo štvrtok (27. februára) Beverly Hills, Kalifornia.

Toto je prvé oficiálne vystúpenie 50-ročnej hviezdy získala ocenenie za najlepšiu herečku na Ceny Akadémie za rok 2020 pre jej úlohu ako Judy Garland v Judy .

Renée bol držiteľom Ceny za odvahu a na beneficii sa k nemu pripojil aj Camila Alvesová , Tom Ford , Rita Wilsonová , Elizabeth Chambers , Paris Hilton a jej sestra Nicky Hilton Rothchild , tvár satanovi , Rachel Zoe , Kladivo Elizabeth Chambers , Pridajte hruď a jej manžela Harry Hamlin , Kyle Richards , Loni Láska , Ken Jeong a jeho manželky Tran .Ročník Women’s Cancer Research Fund (WCRF). Nezabudnuteľný večer benefit, s čestnými stoličkami Rita Wilsonová a Tom Hanks a Kate Capshaw a Steven Spielberg , spojila hollywoodsku komunitu s lídrami v oblasti výskumu rakoviny, ktorých spojila misia WCRF podporovať inovatívny výskum zameraný na včasnú diagnostiku, liečbu a prevenciu rakoviny u žien.