Reese Witherspoon si spomína na 'Magické leto' pri natáčaní svojho prvého filmu

 Reese Witherspoon spomína'Magical Summer' Filming Her First Movie

Reese Witherspoon vystúpi v červených šatách pri príchode do štúdia v stredu popoludní (29. januára) v Santa Monice v Kalifornii.

43-ročná herečka zdieľala tento týždeň so svojimi fanúšikmi na Instagrame roztomilé video, v ktorom spomínala, ako si rezervovala svoj úplne prvý film, Muž na Mesiaci a zážitok z jeho natáčania.

Ukazuje sa, Reese skutočne odpovedala na inzerát vo svojich miestnych novinách na konkurz do filmu.'Prišiel som domov zo softbalového tréningu a moja mama povedala: 'Reese, potrebujem s tebou hovoriť, volajú a pýtajú sa, či pôjdeš do Los Angeles na test obrazovky.' Nikdy nezabudnem, ako povedala moja mama ľuďom v telefóne: „Čo je to vlastne za film?“ Myslím, že sa chcela uistiť, že nie som v nejakom špinavom filme alebo čo. Dobrá práca, mami,“ povedala.

Reese pokračovala, že strávila celé leto pred začiatkom strednej školy natáčaním filmu.

„Naučila som sa všetko, čo som potrebovala vedieť o tom, že som filmovým hercom, ako zasiahnuť, ako hrať pred kamerou, ako sa dostať do emócií,“ hovorí.

Dodala: „Pamätám si, že Arnold Schwarzenegger bol skutočne na premiére. Pamätám si aj outfit, ktorý som mala na premiére. Obliekla som si tieto malé čierne zamatové šaty s bielymi kvetmi navrchu, ktoré boli čipkou – a kovbojské čižmy.“

Pozrite si čas príbehu nižšie!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) na