Reese Witherspoon hovorí úprimne o boji s popôrodnou depresiou

 Reese Witherspoon hovorí úprimne o boji s popôrodnou depresiou

Reese Witherspoon sa otvára.

Ten 44-ročný Veľké malé klamstvá herečka sa objavila na Jameela Jamil „s Vážim podcast v piatok (17.4.).

Počas svojho vystúpenia Reese povedala, že začala terapiu v 16 rokoch.'Určite som mal úzkosť, moja úzkosť sa prejavuje ako depresia, takže by som mal naozaj depresiu.' Môj mozog je ako škrečok na koliesku a neodtrhne sa. Riadila som sa tým celý život,“ povedala.

„Mala som tri deti. Po každom dieťati som mala inú skúsenosť. Jedno dieťa som mala mierne po pôrode a jedno dieťa som mala ťažké popôrodné obdobie, kedy som musela brať dosť ťažké lieky, pretože som vôbec nemyslela priamo. A potom som mala jedno dieťa, kde som nemala vôbec žiadny pôrod,“ prezradila.

„Nerozumieme druhu hormonálnej horskej dráhy, na ktorú sa pustíte, keď prestanete dojčiť. To mi nikto nevysvetlil. Mala som 23 rokov, keď som mala prvé bábätko a nikto mi nevysvetlil, že keď dieťa odstavíš, hormóny idú do záchoda. Cítil som sa viac deprimovaný ako kedykoľvek v mojom živote. Bolo to strašidelné,“ priznala.

Prezradila tiež, že nemohla byť so svojou matkou, ktorá bola roky zdravotnou sestrou.

'Nemal som správny druh vedenia alebo pomoci, len som cúvol späť...neexistoval typ komunikácie, aký máme teraz.'

„Myslím si, že hormóny sú tak nedostatočne preskúmané a nepochopené. Stále som oslovoval svojich lekárov, aby mi odpovedali, len nie je dostatok výskumov o tom, čo sa deje so ženskými telami a hormonálne zmeny, ktoré máme, sa neberú tak vážne, ako si myslím, že by mali byť.“

Ak chcete počúvať, kliknite sem.

Reese má tiež rozpracované projekty. Nedávno informovala o pokroku Právne blondínka 3 . Pozrite sa, čo povedala!