Rachel Brosnahan hovorí „Kimmelovi“, že Rami Malek a Amy Poehler ju zachránili pred krízou šatníka Zlatých glóbusov!

 Hovorí Rachel Brosnahan'Kimmel' That Rami Malek & Amy Poehler Saved Her from Golden Globes Wardrobe Crisis!

Rami Malek a Amy Poehler na záchranu!

Pri vystupovaní na Jimmy Kimmel naživo v utorok (7.1.), Úžasná pani Maisel hviezda Rachel Brosnahanová prezradil, že došlo k poruche šatníka, ku ktorej došlo chvíľu predtým, ako vkročila na červenom koberci na Zlaté glóbusy 2020 s manželom Jason Ralph .

našťastie Amy Poehler a Rami Malek neboli príliš ďaleko, aby pomohli zachrániť situáciu.'Všetci sme boli v rade - bol to dlhý rad čakajúci na odfotenie,' Rachel povedal hostiteľ Jimmy . „Všetci sa stretávame v tomto zhluku náhodných celebrít a Rami sa akosi pozrel na motýlika môjho manžela Jasona a povedal: ‚Ó, počkajte. Tvoj motýlik je šikmý.‘ Išli sme to opraviť a uvedomili sme si, že tento motýlik s klipom – pretože je jednoduchší – sa úplne rozpadol a my sme si povedali: ‚Ach, nie! Od fotenia nás delí niekoľko centimetrov. Čo budeme robiť? Toto je veľká kríza.'

„Všetci títo slávni ľudia sú na podlahe a hľadajú klip, ktorý zmizol. Amy bola na podlahe. Rami bol na podlahe. Viete, ľudia hovoria, že celebrity sú zlé. Ten Hollywood je niečo ako toxické miesto. Cítili sme veľkú podporu,“ Rachel pridané. „Rami to nájde a povie: „Chlapci, mám to. A urobil!‘“

Rachel Brosnahanová hovoril aj o nosení parochne Úžasná pani Maisel , fanúšikovia sú sklamaní, keď sa s ňou stretnú osobne, trávia sviatky s jej rodinou, sú hrozní s textami piesní a plávajú v noci v oceáne na Miami Beach.

ČÍTAJ VIAC: Rachel Brosnahan sa po párty prezliekla do iných šiat na odovzdávanie Zlatých glóbusov Amazonu!

FYI: Rachel má na sebe Alex Perry šaty, Jimmy Choo topánky, náušnice podľa Walters Faith , a zvoní podľa Drahokamy Graziela a palác .