Quentin Tarantino takmer natočil film Luke Cage s týmto hercom!

 Quentin Tarantino takmer natočil film Luke Cage s týmto hercom!

Quentin Tarantino bol veľmi, veľmi blízko k natáčaniu filmu o jednom zo svojich obľúbených komiksových hrdinov!

V rozhovore na Amy Schumer podcast (cez The Guardian ), 57-ročný režisér/scenárista prezradil, že mal srdiečko na nakrúcaní a Luke Cage v hlavnej úlohe Laurence Fishburne .

„Predtým, ako toto všetko Marvel vyšlo, bol čas. Bolo to potom Zásobníkové psy , to bolo predtým Pulp Fiction a premýšľal som o tom, že urobím Luka Cagea,“ Quentin zdieľané. „Keď som vyrastal, bol som veľkým zberateľom komiksov a moje dve obľúbené [komiksy] boli Luke Cage: Hrdina na prenájom , neskôr Luke Cage: Power Man , a Shang-Chi: Majster kung-fu .“však Quentin Priatelia ho prehovorili, pretože si mysleli Wesley Snipes by bolo vhodnejšie hrať titulnú úlohu.

'Čo ma odradilo...bolo to, že ma moji komediálni priatelia prehovorili,' Quentin zdieľané. „Pretože som mal predstavu, že Larry Fishburne by bol ideálny chlapík na hranie Luka Cagea. Ale všetci moji priatelia hovorili: ‚Musí to byť Wesley Snipes.‘ A ja hovorím: ‚Pozri, mám rád Wesleyho Snipesa, ale Larry Fishburne je prakticky Marlon Brando. Myslím, že Fish je ten muž.‘ A oni na to: ,Áno, ale to by sa musel dostať do formy vo veľkom. Snipes je už tak!‘ A ja hovorím, ‚F–k to! To nie je až také dôležité! F–k ty, ty si to celé pokazil!‘“

Netflix zverejnil ich sériu Luke Cage v hlavnej úlohe Mike Colter v roku 2016, ktorý trval dve sezóny.