Producenti filmu The Bachelor sa venujú otázke rozmanitosti franšízy uprostred Matta Jamesa Castinga

'The Bachelor' Producers Address the Franchise's Diversity Issue Amid Matt James Casting

Práve to bolo oznámené Bakalár má obsadenie prvý čierny náskok franšízy a teraz výkonní producenti show riešia problém rozmanitosti show.

Matt James je prvým čiernym nápadníkom v 18-ročnej histórii predstavení Rachel Lindsay je stále jedinou černoškou na čele Bakalárka .

Matt , ktorý je najlepším priateľom bývalej hviezdy Bachelor Nation Tyler Cameron , mal byť súťažiacim na Clare Crawleyová nadchádzajúca sezóna Bakalárka . Namiesto toho bol povýšený do čela Bakalár keď sa predstavenie vráti budúci rok.„Sme nadšení, že sa s oboma môžeme pohnúť vpred Matt James ako nový bakalár a Clare Crawley ako naša ďalšia Bachelorette,“ uviedli producenti vo vyhlásení (cez TV linka ). „Uvedomujeme si našu zodpovednosť za nedostatočné zastúpenie ľudí inej farby pleti v našej franšíze a zaväzujeme sa urobiť významné zmeny na vyriešenie tohto problému. Podnikáme pozitívne kroky na rozšírenie rozmanitosti v našom obsadení, v našom štábe a čo je najdôležitejšie, vo vzťahoch, ktoré ukazujeme v televízii. Môžeme a urobíme lepšie, aby sme odrážali svet okolo nás a ukázali všetky jeho krásne milostné príbehy.“

Tu je čo jeden z Bakalár museli povedať bývalí černošskí súťažiaci o probléme rozmanitosti len pár dní.