Podrobnosti Coltona Underwooda, prečo sa s ním Aly Raisman rozišla

 Podrobnosti Coltona Underwooda, prečo sa s ním Aly Raisman rozišla

Colton Underwood podrobne opisuje svoj rozchod s olympijskou gymnastkou Aly Raisman vo svojej úplne novej knihe „Prvýkrát“.

Ak to neviete, pár chodil na konci roka 2016 do roku 2017 a povedali si „Milujem ťa“. Avšak po dvoch týždňoch Aly povedal to Colton , rozišla sa s ním cez FaceTime.

„Začiatkom februára mi konečne mohla povedať, že ma miluje. Keď som ju počul povedať tie slová uprostred toho všetkého, s čím sa potýkala, znova som sa do nej zamiloval,“ Colton napísal s odkazom na zneužívaniu, ktorému čelila v rukách Larry Nassar .O dva týždne neskôr sa zúčastnili a Športové ilustrované plavky spoločné podujatie v Houstone v Texase.

„Išli sme na akciu, urobila tlačovku a užili sme si príjemné chvíle osamote v hoteli. Myslel som si, že všetko medzi nami je v poriadku a dobré a vždy sa to zlepšuje. Teraz, keď som sa vrátil a pozrel si fotky... vidím v Alyiných očiach utrápený výraz, ktorý som si vtedy neuvedomoval. je to vzdialené. V jej vnútri sa dialo niečo iné, niečo väčšie a mimo mňa,“ Colton napísal.

Poznamenal, že po udalosti si obaja na letisku povedali „Milujem ťa“ a potom sa vydali svojou cestou.

„Na druhý deň, keď som išiel cez mesto na svojom džípe, Aly FaceTimed ma a ukončil náš vzťah.' Povedala mu, že je „ohromená, zmätená a potrebuje prestávku“.

V dňoch po rozchode volal jej najlepšiemu priateľovi Simone Bilesovej a poznamenal Simone bol tiež „prekvapený“.

'Bola zmätená a potrebovala prestávku,' Colton uzavrel . 'Bola tu tiež veľmi dobrá šanca, že sa rozhodla, že nie som pre ňu ten pravý.'

Tu je čo Colton predtým hovoril o rozchode .