Peter Sarsgaard odhaľuje stav natáčania filmu 'The Batman' uprostred pandémie

 Peter Sarsgaard odhaľuje stav'The Batman' Filming Amid Pandemic

Peter Sarsgaard rozpráva Batman .

49-ročný herec, ktorý by mal stvárniť Gil Colsona, okresného prokurátora Gothamu vo veľmi očakávanom filme o superhrdinoch, hovoril o aktuálnom stave filmu uprostred pandémie v rozhovore na SiriusXM's. EW Live v piatok (19.6.).

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Peter Sarsgaard

Keď sa ho spýtali, či už dokončujú natáčanie, odpovedal: „Nie.

„V tom filme som mal oholenú hlavu a od filmu, na ktorom som koncom februára pracoval v Londýne, som si zjavne neostrihal vlasy ani sa neholil,“ pokračoval.

„Mám bradu, ako veľkú bradu, a tak trochu som dúfal, že urobím [manželku] Maggie [Gyllenhaal] film s bradou, ale viete, keby som sa mal vrátiť a strieľať Batman predtým Maggie film, ktorý ešte nepoznám, potom nemusím byť hladko oholený Maggie film.'

„Vrátime sa a dokončíme to... bude to chvíľu trvať. Takéto filmy sú oveľa ťažšie. Viete, majú toľko ľudí na scéne, toľko miest, pohybujú sa a majú logistickú podporu. Zapnuté Batman , budeme musieť mať pravidlá... je veľa ľudí, ktorí robia toľko prác,“ pokračoval vo vysvetľovaní.

Ďalej hovoril aj o krátkom filme, s ktorým nakrútil Maggie počas karantény, ktorá bude dostupná na Netflixe tento mesiac.

Táto hviezda nedávno prezradila, prečo hral Batmana iba raz.

SiriusXM EW Live moderovaná Jessica Shawová a Dalton Ross si môžete vypočuť denne od 14:00 do 16:00 ET na kanáli SiriusXM Stars 109.

Počúvaj Peter Sarsgaard vysvetliť, čo sa deje s filmom...


Peter Sarsgaard ešte neskončil s Batmanom
Peter Sarsgaard natočil krátky film s Maggie Gyllenhaal počas karantény, ktorý bude na Netflixe