Pesnička „Les Miserables“ s rodinnou karanténnou tematikou sa stala virálnou (video)

 Rodina's Quarantine-Themed 'Les Miserables' Song Goes Viral (Video)

Táto britská rodina si našla internetovú slávu vďaka svojej verzii s tematikou uzamknutia 'Jeden deň viac' z muzikálu Bedári !

The Marsh rodina je v súčasnosti sociálne dištancovaná vo svojom dome v Kente – a boje, o ktorých spievajú, sú až príliš príbuzné.

Rodina predviedla pieseň v a Facebook video zdieľané otcom Ben Marsh . Je na ňom aj jeho manželka Danielle a ich štyri deti, Alfie , 13, Thomas , 12, Ona , 10 a Tess , 8 (cez Metro.co.uk ).Po krátkej rodinnej hádke pokračujú v spievaní o online nakupovaní, objednávaní jedla, pokúšaní sa skontaktovať so starými rodičmi cez Skype, či sa majú prezliecť alebo nie, online školstve a vážnejších problémoch týkajúcich sa prebiehajúcej zdravotnej krízy.

S rodinou bol rozhovor dňa Raňajky BBC v utorok (31.3.).

'Na zmene slov je pekné, že všetci môžu spievať o veciach, ktoré sa im páčia,' Ben povedal. 'Futbal a všetky ostatné veci, škola, starí rodičia, čo je obrovský problém pre každého, schopnosť komunikovať online.'

„Dostali sme tieto neuveriteľné správy, s ktorými sociálne médiá nemohli držať krok od ľudí, ktorí odišli z nočných zmien, sestier na jednotke intenzívnej starostlivosti, a je jednoducho úžasné vidieť túto pozitívnosť,“ dodal.

Sledujte nižšie!

Ak ti to uniklo, Nick Lachey a JoJo tiež dali niektorým známym skladbám nádych karantény.