Oprah Winfrey používa tento krém na nohy počas karantény a práve teraz je so zľavou 50 %!

 Oprah Winfrey používa tento krém na nohy počas karantény & it's 50% Off Right Now!

Oprah Winfrey sa v karanténe zamerala na starostlivosť o seba a zdieľala krém na nohy, ktorý používala!

Bývalý moderátor talk show a mediálny magnát sa ujal Instagram v nedeľu (24. mája) zdieľať fotografiu, ako používa Footnanny Konopný krém na nohy .

“Nedeľa starostlivosti o seba s pomocou dcéry-dievčatá @thando_d. A @footnanny konopný krém. Robíme, čo je v našich silách, aby sme pomohli chrumkavým nohám 🦶🏽!“ Oprah popisoval fotografiu.Footnanny’s Hemp Foot Cream je momentálne v predaji so zľavou 50 % na HSN a môžete ho získať len za 24 dolárov. Nezabudnite si pozrieť celý rad Footnanny produkty tiež!

Žena pomáha Oprah s jej nohami je Láska Dlomo , ktorý bol jedným z prvých študentov na Oprah školy v Južnej Afrike pred mnohými rokmi. Odvtedy získala titul Master of Science in Journalism na USC a teraz je producentkou v Zábava dnes večer .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nedeľa starostlivosti o seba s pomocou dcéry-dievčatka @thando_d. A @footnanny konopný krém. Robíme, čo je v našich silách, aby sme pomohli chrumkavým nohám 🦶🏽!

Príspevok zdieľaný používateľom Oprah (@oprah) zapnuté

Zverejnenie: Niektoré produkty na tejto stránke používajú pridružené odkazy a za akýkoľvek nákup uskutočnený prostredníctvom odkazov môžeme získať províziu.