Octavia Spencer je prvou americkou milionárkou „self Made“ v novom traileri – sledujte!

 Octavia Spencer je Amerika's First Female 'Self Made' Millionaire in New Trailer - Watch!

Octavia Spencer premieňa na Pani C.J. Walkerová v úplne novom traileri k jej pripravovanej sérii Self Made: Inšpirované životom Madam C.J. Walker !

Ten 47-ročný Pravdupovediac herečka hrá v novom vizuáli, ktorý Netflix zverejnil v utorok (25. februára).

Tu je zhrnutie štvordielnej limitovanej série, ktorá bola inšpirovaná knihou „On Her Own Ground: The Life and Times of Madam C. J. Walker“, ktorú napísala Walker pra-pravnučka A’Lelia Bundles : “ Octavia Spencer hrá Madam C.J. Walker, priekopnícku afroamerickú podnikateľku v oblasti starostlivosti o vlasy, ktorá bola prvou americkou milionárkou.Vlastnoručný “po prvý raz prináša povznášajúci príbeh tejto kultúrnej ikony na plátno. Napriek všetkým očakávaniam Walker prekonala rasové a rodové predsudky po otroctve, osobné zrady a obchodné súperenie, aby vybudovala prelomovú značku, ktorá spôsobila revolúciu v starostlivosti o čierne vlasy, keď súčasne bojovala za spoločenskú zmenu.“

To tiež hviezdi Blair Underwood , Tiffany Haddish , Carmen Ejogo , Garrett Morris , Kevin Carroll , a Bill Bellamy .

Pozrite si trailer a nenechajte si ujsť Vlastnoručný keď sa dostane na streamovaciu službu 20. marca! (Pozri všetky nové filmy a televízne relácie zasiahnu Netflix v marci 2020 .)


Self Made: Inšpirované životom Madam C.J. Walker | Oficiálny trailer | Netflix