Občan „Dávam svoj čas“ sa stal virálnym počas verejného zoom hovoru LAPD

'I Yield My Time' Citizen Goes Viral During LAPD Public Zoom Call

Verejný zoom hovor usporiadaný policajnou komisiou v Los Angeles, ktorý bol naplánovaný na diskusiu o nasledujúcich protestoch George Floyd Smrť sa zmenila na deväť hodín občanov požadujúcich odstúpenie policajného veliteľa LAPD.

Počas hovoru volajúci zaútočili na oddelenie za reakciu LAPD na protesty a požadovali to Šéf Michel Moore rezignovať po tom, čo za to obvinili demonštrantov George smrť.

Začiatkom tohto týždňa Šéf Moore povedal, že za smrť sú rovnako zodpovední ľudia, ktorí „zarábajú“ na protestoch a „rabovaní“. George ako dôstojníci, ktorí ho zabili. 'Jeho smrť je v ich rukách, rovnako ako v rukách tých dôstojníkov,' Moore povedal. Neskôr sa za svoje komentáre ospravedlnil.Menovaný občan Jeremy Fresh zavolal na schôdzu a mal na to veľmi tvrdé slová Šéf Moore s tým, že LAPD „zabíja pokojných demonštrantov“.

Každý volajúci mal 30 sekúnd na to, aby povedal, čo potreboval povedať – a chlapec to urobil Jeremy využiť každú sekundu.

'Na čiernych životoch záleží. Odplatiť políciu. Považujem za nechutné, že LAPD vraždí pokojných demonštrantov na uliciach,“ Jeremy zakričal. „Pred pár dňami som mal dvoch priateľov na protest v Beverly Hills a demonštranti boli pokojní, kým sa neobjavila polícia so svojou nadmernou, násilnou silou strieľajúcou gumené projektily a striekaním slzotvorného plynu. Toto je to, čo si myslíte o ochrane a službe? Pretože si myslím, že je to hlúposť. F–k vám Michel Moore. Odmietam vás nazývať dôstojníkom alebo náčelníkom, pretože si tieto tituly nezaslúžite. Si hanba. Cucaj mi d–k a dus sa ním. Dávam svoj čas. F–k tebe.'

Jeremy Fresh Komentáre v hovore sú vo videu označené časovou pečiatkou.