Nová temná komédia Willa Ferrella a Paula Rudda „The Shrink Next Door“ pristane na Apple+

 Will Ferrell a Paul Rudd's New Dark Comedy 'The Shrink Next Door' Lands at Apple+

Will Ferrell a Paul Rudd sú pripravení hrať v novej limitovanej komediálnej sérii s názvom The Shrink Next Door , čoskoro sa bude vysielať na Apple+.

Toto je prvýkrát Will , 52 a Paul , 51, bude na obrazovke spolu od roku 2013 Anchorman 2: The Legend Continues . Séria ôsmich epizód je založená na rovnomennom podcaste z roku 2019, ktorý napísal a hosťuje Joe Nocera . Seriál bude režírovať Michael Showalter ( Veľký chorý ) a napísal Georgia Pritchettová ( nástupníctvo , Veep ).

The Shrink Next Door je temná komédia inšpirovaná skutočnými udalosťami, ktoré podrobne opisujú bizarný vzťah medzi psychiatrom a hviezdami Dr. Isaac „Ike“ Herschkopf ( Rudd ) a jeho dlhoročný pacient Martin “Marty” Markowitz ( Ferrell ). V priebehu ich vzťahu až príliš očarujúci Ike pomaly preberá Martyho život, dokonca sa presťahuje do domu Marty’s Hamptons a prevezme jeho rodinnú firmu. Séria skúma, ako sa zdanlivo normálna dynamika lekára a pacienta premení na bezprecedentne vykorisťovateľský vzťah plný manipulácie, uchopenia moci a dysfunkcie v tej najlepšej forme.