Normani prestal mlčať o minulých rasistických poznámkach Camily Cabello

 Normani prestal mlčať o Camile Cabello's Past Racist Remarks

Normani hovorí o kolegovi Piata harmónia členom Camila Hair minulé rasistické poznámky v starých príspevkoch a tweetoch Tumblr, ktoré ona ospravedlnili na konci roka 2019.

23-ročná speváčka „Motivation“ sa vyjadrila vo vyhlásení počas rozhovoru s Valiaci sa kameň , zverejnené v piatok (28.2.).

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Normani Kordei„Chcem mať veľmi jasno v tom, čo poviem na túto nepríjemnú tému, a usúdil som, že by bolo najlepšie napísať svoje myšlienky, aby som sa vyhol nesprávnemu výkladu, ako som to urobil v minulosti. Bojovala som o tom, aby som o tom hovorila, pretože som nechcela, aby to bolo súčasťou môjho rozprávania, ale som černoška, ​​ktorá je súčasťou celej generácie, ktorá má podobný príbeh,“ uviedla v e-maili. vyjadrenie pre časopis.

„Každý deň čelím nezmyselným útokom, rovnako ako zvyšok mojej komunity. Toto pre nás predstavuje jeden deň v živote. Diskrimináciu som toleroval oveľa skôr, ako som vôbec mohol pochopiť, čo sa presne deje. Priama a podprahová nenávisť bola voči mne nasmerovaná už mnoho rokov výlučne kvôli farbe mojej pleti. Bolo by neúprimné, keby som povedal, že tento konkrétny scenár mi neublížil. Bolo zničujúce, že to prišlo z miesta, ktoré malo byť bezpečným útočiskom a sesterstvom, pretože som vedela, že keby sa karta obrátila, bránila by som každého z nich jediným úderom srdca. Trvalo niekoľko dní, kým uznala, s čím mám na internete do činenia, a potom roky, kým prevzala zodpovednosť za urážlivé tweety, ktoré sa nedávno objavili. Či už to bol jej zámer alebo nie, vďaka tomu som mal pocit, že som na druhom mieste vo vzťahu, ktorý mala so svojimi fanúšikmi.“

'Nechcem povedať, že táto situácia ma necháva beznádeje, pretože verím, že každý si zaslúži príležitosť na osobný rast. Naozaj dúfam, že som sa z toho poučil. Dúfam, že existuje skutočné pochopenie toho, prečo to bolo absolútne neprijateľné. Povedal som, čo mám na srdci, a modlím sa, aby to bolo dostatočne transparentné, aby som o tom už nikdy nemusel hovoriť. Pre mojich hnedých mužov a ženy sme ako nikto iný. Naša sila je v našej kultúre. Sme potomkami nekonečného radu silných a odolných kráľov a kráľovien. Boli sme a budeme vyhrávať vo všetkom, čo robíme, jednoducho preto, akí sme. Zaslúžime si, aby sme boli oslavovaní, zaslúžim si, aby sme boli oslavovaní a ešte len začínam,“ pokračovala.

Ak ste to zmeškali, pozrite sa čo Camila Hair povedala o svojich minulých poznámkach.