NikkieTutorials oslovuje škandál so spopolnenou paletou Jeffree Star – Sledujte!

 Nikkie Návody oslovuje Jeffree Star's 'Cremated' Palette Scandal - Watch!

NikkieTutorials oslovuje Jeffree Star najnovší škandál.

26-ročný YouTuber otvorené v recenzii Jeffree je kontroverzná novinka Spopolnený paleta vo videu zverejnenom v stredu (20. mája), ktoré čelilo kritike za to, že je zamerané na smrť uprostred globálnej zdravotnej krízy.

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky NikkieTutorials'Aj keď musím súhlasiť s ľuďmi, že načasovanie...načasovanie,' povedala.

„Toľko ľudí zomiera kvôli koronavírusu a my si musíme od ľudí urobiť odstup, mať pohreb a tento obrad je momentálne veľmi citlivá téma. Musím súhlasiť s tým, že ľudia hovoria, že načasovanie je trochu...ugh. S tým prichádza – a ja nikoho neobhajujem – potom, čo som si nahral svoj vzhľad Ellen v januári som skutočne navštívil Jeffree ,“ prezradila.

Jeffree ukázal mi túto paletku a povedal mi, že je pripravená na apríl. Pracoval na tom tak dlho. To vám hovorí, že vytvorenie make-upu nie je hotové za dva týždne. Nie je to hotové za dva mesiace... trvá to mesiace po mesiacoch, kým nájdete správnu rovnováhu vo vzorci, je to ako celý druh cesty, ale potom sa objavil vírus. Nechcem sa do toho púšťať príliš ďaleko, ale vec sa má tak, že... nezáležalo by na tom, keby s tým prišiel práve teraz, alebo o pár mesiacov. S vírusom sa budeme musieť vysporiadať niekoľko nasledujúcich rokov, pravdepodobne... téma je spopolnená, takže by to ľuďom ublížilo tak či tak.“

Jeffree tiež hovoril o škandále v ten istý deň.

Sledujte Nikki recenzia…