Netflix ruší „Chilling Adventures of Sabrina“ po dvoch sezónach

 Netflix sa ruší'Chilling Adventures of Sabrina' After Two Seasons

Mrazivé dobrodružstvá Sabriny je oficiálne ukončená.

TVLine oznámil, že seriál, v hlavnej úlohe Kiernan Shipka , skončí po nadchádzajúcej štvrtej časti (druhá sezóna), ktorá má mať premiéru koncom tejto jesene.

„Práca na Chilling Adventures of Sabrina bola neuveriteľnou cťou od prvého dňa,“ showrunner Roberto Aguirre-Sacasa zdieľané vo vyhlásení. 'Obsadenie, počnúc Kiernanom ako obľúbenou dospievajúcou čarodejnicou všetkých, bolo absolútnou radosťou.'Dodal: „Som viac než vďačný štábu, scenáristom, redaktorom, asistentom a všetkým za to, že do tohto temného sna o šou vložili toľko lásky. Som tiež vďačný našim partnerom v Netflixe, Warner Bros., Berlanti Television a Archie Comics za to, že nám umožnili rozprávať príbeh, ktorý sme chceli povedať, tak, ako sme ho chceli povedať. Nemôžeme sa dočkať, kým všetci uvidia štvrtú časť.'

Mrazivé dobrodružstvá Sabriny sa vráti vo svojich posledných ôsmich (8) epizódach túto jeseň, kde sa séria zameria na The Eldritch Terrors, ktorí „zostúpia na Greendale a coven musí bojovať proti každej hrozivej hrozbe jeden po druhom (Podivný, Návrat, Tma niekoľko), všetko vedie k... Prázdnote, čo je koniec všetkých vecí. Keď čarodejnice vedú vojnu s pomocou The Fright Club, Nick si začína pomaly zarábať cestu späť do Sabrininho srdca, ale bude už neskoro?

Seriál tiež hral ross Lynch , Jaz Sinclair , Lachlan Watson , Gavin Leatherwood , Lucy Davisová , miranda otto , Šanca Perdomo , Tati Gabrielle , Adeline Rudolfová a Abigail Cowenová .

Pozrite sa, ktoré ďalšie relácie Netflix tento rok zrušil…