Myka Stauffer priznáva, že bola „naivná a hlúpa“ v novej poznámke o spore o adoptovanom synovi Huxleym

 Myka Stauffer priznala, že bola'Naive & Foolish' In New Note About Controversy About Adopted Son Huxley

Myka Stauffer zdieľala dnes popoludní so svojimi fanúšikmi na Instagrame dlhú novú poznámku, v ktorej otvorila problémy súvisiace s jej priznaním, že jej adoptívny syn, Huxley , bol vrátený domov.

32-ročná YouTuberka sa priznala, že bola veľmi hlúpa, keď si ho adoptovala, a tiež priznala, že bola počas procesu veľmi naivná.

'Najprv sa chcem ospravedlniť za rozruch a prevziať plnú zodpovednosť za všetku bolesť, ktorú som spôsobil,' Myka začala svoju poznámku. 'Toto rozhodnutie spôsobilo toľkým ľuďom zlomené srdce a je mi ľúto, že som sklamal toľko žien, ktoré ku mne vzhliadali ako k matke.'Pokračovala: „Ospravedlňujem sa za zmätok a bolesť, ktorú som spôsobila, a je mi ľúto, že nemôžem povedať viac o svojom príbehu od začiatku. Nikdy som nemohol predvídať, že incidenty, ktoré sa udiali na súkromnej úrovni, sa niekedy stanú, a snažil som sa zo všetkých síl prejsť tou najťažšou vecou, ​​ktorou som kedy prešiel.'

'Nebola som selektívna, nebola som plne vybavená ani pripravená,' dodala. „Nemôžem povedať, že by som si želal, aby sa to nikdy nestalo, pretože som stále veľmi rád, že Huxley je tu a dostáva všetku pomoc, ktorú potrebuje. Viem tiež, že aj keď je v novom domove šťastnejší a má sa mu lepšie, že stále zažil traumu, a je mi to ľúto, žiadny adoptovaný si už žiadnu traumu nezaslúži. Tak veľmi som chcel pomôcť, že som bol ochotný priviesť domov každé dieťa, ktoré ma potrebovalo.

Myka pokračoval: „Preto som bol naivný, hlúpy a arogantný. Tak veľmi by som si prial, aby som bol viac pripravený a urobil viac. Želám si, aby sa rozhodnutie o prerušení nikdy nemuselo urobiť.'

Môžeš čítať Myka celá poznámka o kontroverzii nižšie.

Myka a manžel James zverejnil slzavé video o tom prečo Huxley v poslednej dobe chýbal na ich rodinných fotografiách na sociálnych sieťach, ktoré boli medzičasom vymazané, koncom mája.

Výsledkom videa je Myka stratiť veľa z nich jej partnerstvá so značkou tiež.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Mykou Stauffer (@mykastauffer) na