Marnie the Dog Dead - slávny Shih Tzu na Instagrame zomrel vo veku 18 rokov

 Marnie the Dog Dead - slávny Shih Tzu na Instagrame zomrel vo veku 18 rokov

Pes Marnie žiaľ zomrel.

Milovaný, na Instagrame známy Shih Tzu zomrel vo štvrtok (5.3.), jej majiteľ Shirley Braha potvrdil v emocionálnom Instagram príspevok.

„S veľkým zármutkom zdieľam túto správu Marnie zomrela bezbolestne a pokojne v mojom dome vo štvrtok popoludní vo veku 18 rokov. Jej pohodlie sa v posledných dňoch výrazne zhoršovalo s malou nádejou na zlepšenie a dala mi vedieť, že už toho má dosť. Svoje kura si vychutnala až do úplného konca,“ napísala.„Som vďačný, že som mohol dať tomuto čarovnému stvoreniu zábavný a hlboko milujúci život, ktorý chcela a ktorý si zaslúžila. Som vďačný, že som bol vybraný, aby som bol sprostredkovateľom Marnie priniesť radosť do sveta. A som vďačný za všetkých ľudských a psích priateľov Marnie Cestou som robil a neznámych ľudí na uliciach a na internete, ktorí nám preukázali toľko lásky.“

Povedala to ďalej Marnie bude pochovaný „na cintoríne domácich zvierat v LA a dúfajme, že sa tam bude konať verejné spomienkové zhromaždenie vždy, keď to bude bezpečné (kvôli koronavírusu).

Pozrite si fotografie 5 sekúnd leta – len niektoré Marnie veľa priateľov celebrít - flákať sa so šteniatkom .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Marnie The Dog (@marniethedog) na