Manželka Jamesa Van Der Beeka Kimberly trpí ďalším potratom – prečítajte si jeho emotívny príspevok

 James Van Der Beek's Wife Kimberly Suffers Another Miscarriage - Read His Emotional Post

James Van Der Beek oznámil zdrvujúcu správu, že jeho manželka Kimberly utrpela ďalší potrat.

Pár predtým v novembri 2019 prešla veľmi verejným potratom kým bol súťažiacim na Tanec s hviezdami . Ide o jej piaty potrat za deväť rokov.

James a Kimberly sa rozhodli tentoraz nezverejniť svoje tehotenstvo, ale bohužiaľ o dieťa prišli v 17. týždni tehotenstva.„Po tom, čo sme vlani v novembri utrpeli brutálny, veľmi verejný potrat, boli sme veľmi šťastní, keď sme sa dozvedeli, že sme tehotné. Tentoraz sme si novinku nechali pre seba. Ale minulý víkend, opäť po 17 týždňoch... duša, ktorú sme s nadšením privítali na svete, mala lekcie pre našu rodinu, ktoré nezahŕňali spojenie sa s nami v živom fyzickom tele,“ James napísal na Instagram .

“Rýchlo sme @vanderkimberly sanitkou do nemocnice na ďalšiu strastiplnú noc transfúzií krvi. A ako som stál vedľa, vďačný za dobrých ľudí, ktorí sa zorientovali v bludisku predpisov, aby jej zachránili život – no bezmocný urobiť pre ženu, ktorú som miloval, veľa iného, ​​než masírovať jej nohy a snažiť sa ju udržať v teple (s mojím županom #DWTS, ironicky) – stále mi hlavou, znova a znova, behalo niečo, s čím sa teraz cítim nútený zdieľať: Musíme sa o seba lepšie starať,“ dodal.

„Svet práve teraz trpí. Je tu popieranie, šok, otupenosť, hnev – všetky staré vzorce, ktorých sa držíme, keď sa objaví hlboká trauma. A neexistujú žiadne slová, ktoré by túto bolesť zmiernili... aby proces bolel menej alebo ho rýchlo vyriešili. Ale cesta z toho von? Začína to otvorenou kontempláciou so zlomeným srdcom nad touto otázkou: Ako sa môžeme o seba lepšie postarať? James povedal. „A všetkým rodinám, ktoré si tým prešli... nie ste sami. 🌈.“

James a Kimberly sú rodičmi piatich detí – Olivia , 9, Joshua , 8, Annabel , 6, Emília , 4 a Gwendolyn , 2.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jamesom Van Der Beekom (@vanderjames) na