Mandy Moore hrá 'Keď som sa nepozeral', keď sa nikto doslova nepozerá počas prázdneho 'Fallon' publika!

 Účinkuje Mandy Moore'When I Wasn't Watching' When No One Is Literally Watching During Empty 'Fallon' Audience!

Mandy Moore vystúpiť na pódium a vystúpiť prázdnemu publiku vo včerajšej (12. marca) epizóde seriálu The Tonight Show V hlavnej úlohe Jimmy Fallon .

Ten 35-ročný Toto sme my hviezda zahrala svoj vhodne nazvaný singel „When I Was’t Watching“ z jej nového štúdiového albumu, Strieborné pristátia .

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Mandy MooreMandy poukázal na iróniu vystupovania “ Keď som nepozeral ' pred Dnešná večerná show prázdne publikum.

'Bolo to trochu ironické hrať' Keď som nepozeral ‘ na @jimmyfallon, pretože ehm, nebolo tam žiadne publikum, takže…. nikto to nepozeral,“ Mandy tweetoval . 'OK Ahoj…'

The Tonight Show a väčšina ďalších talkshow tento týždeň bez divákov po vzore ako koronavírus sa ďalej šíri.

Neskôr počas rozhovoru, Mandy zaspomínal si na ňu skôr“ Candy ” dni popových hviezd a uzatváranie kruhu: „Dostal som sa tak trochu do kruhu. Na nahrávke mám pieseň s názvom Fifteen a hovorí presne o tomto čase. V tomto odvetví som už 20 rokov, keď som mal pätnásť rokov, podpísal som nahrávaciu zmluvu a začal som v tomto odvetví. Myslím, že som sa dlho ospravedlňoval za ten konkrétny čas v mojom živote a za tú kapitolu, pretože som nemal žiadnu tvorivú kontrolu. Akosi som uzavrel kruh, aby som mal k tomu dievčaťu veľkú náklonnosť, pretože žije vo mne a ja ju nosím so sebou. Ona je dôvod, prečo hovoríme. Bolo to zaujímavé stráviť a vyrovnať sa s tým v priebehu tvorby tejto nahrávky.'

Kliknite dovnútra a pozrite si viac z vystúpenia Mandy Moore v Late Night…