Mama Petra Webera konfrontovala Madison o Fantasy Suites & Twitter má veľa myšlienok

  Peter Weber's Mom Confronted Madison About Fantasy Suites & Twitter Has Lots of Thoughts

Počas prvej časti Bakalár záver sezóny, Peter Weber priviedol svoje posledné dve ženy domov, aby sa stretol so svojimi rodičmi a medzi jeho mamou a mamou nastal napätý moment Madison Prewett .

Madison povedal Peter že by len ťažko pokračovala v ceste, keby vedela, že je dôverný s inými ženami vo fantasy suitách. V tom momente sa takmer rozišli, no dali sa opäť dokopy, aj keď to odvtedy bolo skalné.

Kedy Madison chatoval s Peter mama, konfrontovala ju s jej postojom k fantastickým apartmánom.„Rešpektujem ťa pre tvoje hodnoty a keby som nechcel ísť do fantasy suity, pretože som bol tebou, nešiel by som. Ale povedať niekomu inému, keď sú tu iné dievčatá, ku ktorým má veľmi silné city, či už sa s nimi chce fyzicky stretnúť alebo byť emocionálny, to je na ňom,“ Peter mama Barb povedal.

„Áno, ale zároveň sú moje očakávania a pocity platné rovnako ako jeho a úplne chápem, že je to jeho cesta, ale aj moja. Mám štandardy, ktoré mám. nebudem sa za to ospravedlňovať. Nebudem sa za to hanbiť ani mať výčitky, pretože som mu nepovedala, čo má robiť. Všetko, čo som povedal, bolo, že ak sa to stane, bude pre mňa ťažké pokračovať v tom pracovať. Chcem byť len otvorený a úprimný v tom, ako sa budem cítiť. To je všetko, čo som chcel urobiť,“ Madison povedal v odpovedi.

Pozrite sa, ako ľudia na tento moment reagujú na Twitteri nižšie.

Kliknite dovnútra a prečítajte si, čo hovorí viac ľudí...