Lindsay Lohan odhaľuje text, ktorý pôvodne nechcela spievať v comebackovej piesni „Back to Me“!

 Lindsay Lohan odhaľuje text, ktorý pôvodne spievala't Want to Sing on Comeback Song 'Back to Me'!

Lindsay lohan hovorí o svojom hudobnom návrate.

Pridala sa 33-ročná speváčka a herečka „Rumor“. Travis Mills na rozhovor do Apple Music rádia vo štvrtok (9. apríla).

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Lindsay lohanPočas rozhovoru, Lindsay hovorila o svojej comebackovej skladbe „Back to Me“ a o tom, o čom je.

„Späť ku mne“ je viac o nájdení seba, svojho vnútra, v podstate hľadania duše a netrápenia sa vonkajšími zvukmi a hlasmi... Cítil som sa naozaj surovo a naozaj úprimne a bolo pre mňa strašidelné dať to von... vrhnúť sa späť do jamy levovej je pre mňa v podstate o nervy,“ povedala.

„Na ten deň som si doslova vypol telefón. Bol som taký vystrašený, nerobím si srandu... nerobím si z teba srandu. Nikto, kto pracuje so značkou, sa ku mne nemohol dostať,“ prezradila ďalej.

Potom odhalila jeden zo svojich najväčších obáv: úvodný text „ Viem, že pijem priveľa, ale to je v poriadku.

„Najviac som sa bál: budú ľudia brať prvý text – prvý verš – nesprávnym spôsobom? A to bol najväčší rozhovor, ktorý som s piesňou mal. Pretože som pôvodne zmenila text na ‚Viem, že príliš veľa premýšľam‘, čo vlastne nikto nevie,“ povedala.

'Zmenili sme to. Pôvodne to bolo ‚pitie‘, povedal som ‚Nie, pretože to nie som ja, pretože to teraz nie som ja, nie, príliš premýšľam. Premýšľam o všetkom vo svojom živote. A môj malý brat mi zavolal a on ide' Linds , Po celý čas vidím tieto deti v LA, ktoré pijú príliš veľa. Celý čas. Takže ak to poviete, možno o tom budú viac premýšľať. Povedal som si ‚to dáva veľký zmysel, dobre si to nechaj‘.“

Ak chcete počúvať, kliknite sem Lindsay lohan návratová pieseň!