Leonardo DiCaprio pomáha zachrániť muža strateného na mori v Karibiku

 Leonardo DiCaprio pomáha zachrániť muža strateného na mori v Karibiku

Leonardo DiCaprio na záchranu!

Zdroje potvrdzujú, že 45-ročný herec pomohol zachrániť život muža, ktorý spadol z výletnej lode a strávil viac ako 11 hodín šliapaním vody v Karibiku. JustJared.com .

Leo , priateľka Camila Morroneová , a niekoľko priateľov bolo v pondelok (30. decembra) na dovolenke v St Bart’s, keď počuli tiesňové volanie, že 24-ročný muž spadol z jachty Club Med neďaleko v St. Martin v Karibiku.Leo šťastne súhlasili, že si odložia dovolenku a pôjdu muža hľadať. Napriek tomu, že bol niekoľko hodín ďaleko od miesta, kde muž spadol, Leo Jeho loď bola jediná, kto ho hľadal.

Po vyše 11-hodinovom šliapaní po vode muža konečne zbadali členovia z Leo loď – len asi hodinu pred zotmením a pred obrovskou búrkou.

Muž dostal jedlo, vodu a oblečenie Leo predtým, ako ho odovzdali pobrežnej stráži.

Povedal to kapitán jachty Club Med Leo a jeho priatelia boli „jedinými zasahujúcimi a jeho jedinou šancou na prežitie, napriek tomu, že bol vzdialený niekoľko hodín“ a že muž bol „minúty od utopenia“, keď ho našli.

'Kapitán vyčíslil mužove šance na prežitie na jednu k miliarde - ako keby ste vyhrali dvakrát v lotérii,' povedal zdroj. Slnko .