Kiná po celých USA sa zatvoria na 6 až 12 týždňov

 Kiná po celých USA sa zatvoria na 6 až 12 týždňov

Hlavné filmové reťazce v Spojených štátoch zatvárajú všetky miesta uprostred koronavírus a očakáva sa, že všetky ostatné kiná budú počas pandémie zatvorené.

AMC, Regal, Landmark, Cineplex Odeon a Alamo Drafthouse patria medzi reťazce, ktoré všetky potvrdili, že zatvoria svoje dvere.

Konečný termín uvádza, že kiná po celej krajine budú zatvorené na „najmenej šesť až 12 týždňov, v súlade s miestnymi, štátnymi a federálnymi smernicami a ako preventívne opatrenie, ktoré pomôže zaistiť zdravie a bezpečnosť divákov a divadelného personálu“. Nové usmernenia od CDC obmedzujú spoločenské stretnutia na maximálne 10 ľudí.AMC bude automaticky pozastaviť členstvo v zozname A kým sú kiná reťazca zatvorené a členovia budú môcť pozastaviť svoje členstvo na ďalší mesiac po opätovnom otvorení kín, ak si to želajú.

Filmové štúdiá začali oznamovať, že aktuálne tituly vyjde na VOD s Universalom Neviditeľný muž , The Hunt , a Emma všetci budú prepustení v piatok (20. marca). Tiež sa budú držať Trolls World Tour pôvodné vydanie dátum 10. apríla a v ten deň pustiť film na VOD!

Warner Bros Vtáky dravé k dispozícii na digitálny nákup dňa 27. marca.