Kiernan Shipka sedí na pekelnom tróne v hudobnom videu Chilling Adventures of Sabrina, časť 3

 Kiernan Shipka sedí na pekelnom tróne v'Chilling Adventures of Sabrina's Part Three Music Video

Kiernan Shipka sa uchádza o svoj trón v úplne novom videoklipe k tretej časti Chladné dobrodružstvá Sabriny .

Nový vizuál vidí Kiernan spievajúc „Straight to Hell“ na propagáciu nadchádzajúcich epizód, ktoré budú mať premiéru 24. januára na Netflixe.

Tretia časť zisťuje, že Sabrina sa spamätáva z trýznivých udalostí druhej časti. Hoci porazila svojho otca Lucifera, Temný pán zostáva uväznený v ľudskom väzení jej milovaného priateľa Nicholasa Scratcha ( Gavin Leatherwood ).Sabrina nedokáže žiť sama so sebou, pretože vie, že Nick priniesol najvyššiu obeť a trpí, horí v pekle pod pozorným dohľadom madam Satanovej. Takže s pomocou svojich smrteľných priateľov, „The Fright Club“ (pozostávajúci z Harveyho, Rosalind a Thea), si Sabrina dala za úlohu oslobodiť ho od večného zatratenia a priviesť ho späť do svojho náručia.

Odsadenie Temného pána však vyvolalo otrasy v ríšach – a keďže na tróne nie je nikto, musí Sabrina prevziať titul „kráľovná“, aby ho ubránila pred vyzývateľom, pekným princom z pekla Kalibánom.

Miranda Otto , Lucy Davisová , ross Lynch , Šanca Perdomo , Ja som Sinclair , Lachlan Watson , Michelle Gomez , Richard Coyle , Tati Gabrielle , Adeline Rudolfová a Abigail Cowenová aj hviezda.

Pozrite si video nižšie!

ČÍTAJ VIAC : „Chilling Adventures of Sabrina“ pridáva tri nové hviezdy pre tretiu sériu