Kerry Washington hovorí o tom, ako plánuje učiť svoje deti černošskú históriu

 Kerry Washington hovorí o tom, ako plánuje učiť svoje deti černošskú históriu

Kerry Washington sa objavil na Jimmy Kimmel naživo v pondelok (8. júna), kde sa otvorila o tom, ako učí svoje deti černošskú históriu.

Ten 43-ročný Všade malé ohne hviezda vysvetlila, že dúfa, že sociálna zmena inšpiruje nový spôsob vzdelávania detí o čiernej histórii, vrátane jej vlastných dvoch, Isabella a Caleb .

„Vec, o ktorej som veľa premýšľala, úprimne, so svojimi deťmi – a s deťmi mojich priateľov – som veľa premýšľala o vzdelávaní a veľa o rozprávaní o rase a predstavovaní myšlienok rasy,“ zdieľala . 'A skutočne premýšľať o myšlienke, že pre veľa detí - deti sú predstavené preteky na Mesiaci čiernej histórie alebo v koncepte tvorcov zmien ako Martin Luther King Jr. a Rosa Parks.'Kerry pokračoval: „Je naozaj dôležité, aby sme začali predstavovať myšlienku rasy s černošskou históriou, ktorá začína ešte predtým, ako deti naučíme to, čo bolo černochom povedané, že nemôžu, však? Takže sú tu masajskí bojovníci a kráľovstvá Ghany a kráľovná Nefertiti a egyptské pyramídy.'

'Ale táto myšlienka učiť deti, že černošská história a černosi boli veľa vecí pred segregáciou a Jimom Crowom a Hnutím za občianske práva,' Kerry pridané. 'Aby sme pochopili krásnu zložitosť, eleganciu a bohatstvo čiernej histórie predtým, ako odmietneme byť nasadený do zadnej časti autobusu.'

Kerry na svojich sociálnych sieťach otvorene hovorila o náraste protestov proti rasovej nespravodlivosti a pre fanúšikov dokonca organizuje hodinu jogy na svojom Instagrame.

Tu je to, o čom sa nedávno podelila fanúšikovia začínajú streamovať jej film, Americký syn , aby ste sa dozvedeli viac o systémovom rasizme.