Kenny z Love Is Blind a Kelly odhaľujú niečo prekvapivé, čo sme v šou nevideli

 Láska je slepá's Kenny & Kelly Reveal Something Surprising We Didn't See on the Show

Kelly Chase a Kenny Barnes , ktorý sa zasnúbil na zoznamovacej sérii Netflix Láska je slepá , odhaľujú niečo prekvapivé, čo ste v relácii nevideli.

Pár sa rozišiel na svadbe na finále sezóny šou, ale rozhodli sa, že predtým sa nezoberú.

'Boli sme neoblomní v tom, že sa nebudeme vydávať,' Kenny povedal Ľudia . 'A skutočne, zapojenie bolo len na predĺženie experimentu.' A obaja sme sa k tomu zaviazali.'Napriek tomu, že sa neoženil, Kenny a Kelly mal v úmysle pokračovať v ich vzťahu, kým sa nerozhodol na poslednú chvíľu.

Kliknite dovnútra a uvidíte, ako Kenny oslepil Kelly…

'Myslel som si, že budeme pokračovať v rande, pretože to bolo medzi nami oznámené,' Kelly povedal. 'A potom to bol náš posledný deň natáčania a on sa so mnou rozprával ako: 'Hej, myslím, že teraz nie som emocionálne dostupný.' Potrebujem si od teba oddýchnuť.‘ Cítil som sa veľmi odmietnutý, ako: ‚To nebol plán. Čo do pekla?''

Kenny dodal: „Potreboval som sa sústrediť len na seba. Boli sme tak neoblomní v tom, že sa nebudeme vydávať, naozaj nie sme zasnúbení. Budeme pokračovať v rande, ale aby som bol úprimný, bolo to v tej chvíli kvôli stresu, ktorý to spôsobilo mojim priateľom, mojej rodine, aj jej, bolo to ako, len som si uvedomoval, že je to všetko skutočné, tieto emócie sú skutočné. To, čo sme prežili, bol skutočný zážitok. Ale život je oveľa zložitejší ako tento. A potrebujem si dať do poriadku svoj rámec.“

Kelly sa o niekoľko týždňov neskôr obrátil prostredníctvom ručne písaného listu, ale neodpovedal. O niekoľko mesiacov neskôr sa natiahla, aby sa ospravedlnila za list a pokúsila sa napraviť ich vzťah.

Kelly skončil s priateľom, ale to nevydržalo. Kenny má teraz vážnu priateľku.

Chcieť vedieť kto zaplatil svadby na Láska je slepá ? Konečne vieme túto informáciu.