Kehlani's Lyrics for 'Valentine's Day' Song Address YG Split

 Kehlani's Lyrics for 'Valentine's Day' Song Address YG Split

Hudobná silová dvojica Kehlani a YG sa údajne rozišli a rozchod zrejme rieši jej nová pieseň „Valentine’s Day (Hanebná).

Kehlani pieseň odložila v pondelok skoro ráno (17. februára) a fanúšikom povedala, že má „veľa čo povedať, veľa cítiť“.

'Napravujem sa sám so sebou / odpusť mi, že ťa milujem,' Kehlani spieva na novej skladbe. 'Len som riskoval, že som nahlas miloval / Hrdo som ťa bránil / Ignoroval som všetky znamenia / Áno, je to pravda / A nezrelé ja si želá, aby som mu dal vedieť / Že by si mal zostať sám.'v piesni, Kehlani vraj hovorí, že pomohla YG bojovať so závislosťou a že ju zranili, keď ju údajne podviedol.

Kehlani riešil rozchod v tweete, ktorý bol medzitým vymazaný.

'Prechádzam normálnymi sračkami ako každý iný.' len pod svetlom reflektorov. pred ľuďmi, ktorí nevedia, že im na mne záleží, pred ľuďmi, ktorí povedia to najhoršie, pretože neuprednostňujú moju ľudskosť a ani si na ňu nepamätajú. viem, na čo som sa prihlásil. je to všetko dobré. všetko, čo môžem urobiť, je vyvíjať sa,“ Kehlani napísal v správe fanúšikom. „Nebojím sa za každých okolností stáť vo svojej pravde a byť tu s hrou na desať prstov v dobrom, zlom a škaredom. ďakujem, ak ma vidíš, ak nie, je to láska.'

Kliknite dovnútra a prečítajte si text novej piesne...

Prečítajte si text piesne „Valentín (Hanebný)“ nižšie!

Čítať „Sviatok svätého Valentína (hanebný)“ od Kehlani na Genius