Kate Upton a Justin Verlander darujú všetky jeho MLB výplaty počas odstávky

 Kate Upton a Justin Verlander darujú všetky jeho MLB výplaty počas odstávky

Kate Upton a Justin Verlander sa podieľajú na pomoci ľuďom v núdzi počas súčasnej zdravotnej krízy.

Justin práve som zistil, že MLB bude vyplácať hráčov, kým bude liga vypnutá, takže budú darovať všetky jeho výplaty z tohto časového obdobia.

Ak by ste sa čudovali, Justin zarába 33 miliónov dolárov ročne a podľa odhadov má vôbec najväčší plat za nadhadzovača Forbes .„Nedávno @mlb oznámil, že bude pokračovať v posielaní výplat hráčom, kým bude sezóna pozastavená. @kateupton a ja sme sa rozhodli darovať tieto prostriedky každý týždeň inej organizácii, aby sme mohli podporiť ich úsilie a vyzdvihnúť skvelú prácu, ktorú robia počas krízy COVID-19,“ Justin napísal na jeho Instagram účtu.

„Všetci na celom svete sú zasiahnutí týmto vírusom a dúfame, že prispejeme k postihnutým rodinám a pracovným miestam, zdravotníckym pracovníkom a záchranárom v prvej línii a mnohým ďalším, ktorí potrebujú základné potreby, zdravotnícky materiál a podporu doma. Hneď po prijatí prvej výplaty zvýrazníme prvú organizáciu. Vieme, že každého táto kríza zasiahne, ale tým, ktorí sú schopní, odporúčame, aby zostali doma, aby ste pomohli vyrovnať krivku a pozreli sa na ľudí okolo vás, ktorí potrebujú pomocnú ruku,“ dodal.

Sledujte Justin a Kate video nižšie!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Justinom Verlanderom (@justinverlander) na