Kate Middleton sadila stromy počas špeciálnej návštevy záhrady Nook Garden

 Kate Middleton sadila stromy počas špeciálnej návštevy záhrady Nook Garden

Kate Middleton má na sebe pekné kvetinové šaty, pričom si zašpiní ruky počas návštevy The Nook vo Framlingham Earl v Norfolku začiatkom tohto týždňa v Anglicku.

Ten 38-ročný Vojvodkyňa z Cambridge strávil nejaký čas v záhrade na podporu troch východoanglických detských hospicov (KAŽDÝ).

Počas jej návštevy Kate hovorila s dobrovoľníkmi a dokonca sama zasadila niekoľko stromov a kvetov.KAŽDÝ sa stará o deti a mladých ľudí so život ohrozujúcimi stavmi v Cambridgeshire, Essex, Norfolk a Suffolk a podporuje ich rodiny.

V špeciálnej správe Kate poďakoval 'úžasnému personálu za všetku prácu, ktorú robíte v detských hospicoch po celom Spojenom kráľovstve. Starostlivosť a starostlivosť, ktorú poskytujete deťom a rodinám za tých najnepredstaviteľnejších okolností, je jednoducho úžasná.'

Dodala: „Tiež by som chcela vzdať hold všetkým rodinám, ktoré sa starajú a starajú sa o dieťa s život limitujúcou chorobou. Robíte tú najvýnimočnejšiu prácu a ja viem, že je to momentálne obzvlášť ťažké, takže moje myšlienky smerujú k vám všetkým.”

30+ obrázkov vo vnútri Kate Middleton, vojvodkyňa z Cambridge , v The Nook…