Kanye West vypadne z prezidentských volieb v roku 2020? (Správa)

 Kanye West vypadne z prezidentských volieb v roku 2020? (Správa)

AKTUALIZÁCIA: TMZ informoval v stredu (15.7.), že Raz stále robí potrebné kroky, aby mohol kandidovať, a podal žiadosť Federálnej volebnej komisii v rámci Birthday Party. Ešte musí vyplniť formulár 2, vyhlásenie o kandidatúre, ktorý ukazuje, že získal alebo minul na kampaň viac ako 5 000 dolárov. Outlet dodáva, že im to hovoria zdroje Raz je uprostred „veľmi vážnej bipolárnej epizódy cez toto všetko“ a rodina a blízki sú znepokojení.

PÔVODNÝ PRÍSPEVOK: Kanye West zrejme už skončil so svojou prezidentskou kandidatúrou.

43-ročný rapper sa údajne stiahol z prezidentských volieb v USA v roku 2020 menej ako dva týždne po tom, čo oznámil svoje plány kandidovať , podľa New York Magazine „s spravodajca .FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Kanye West

Člen jeho volebného tímu, Steve Kramer , ktorý bol najatý na pomoc Raz dostať sa k voľbám na Floride a v Južnej Karolíne, údajne povedal pre portál, že už nebude kandidovať.

'Je vonku,' Steve povedal.

Keď ho požiadali, aby vysvetlil, čo sa stalo, povedal: „Dám vám vedieť, čo viem, keď budú všetky naše veci zrušené. Dnes sme tam mali viac ako 180 ľudí.'

„Nemám k tomu nič dobré ani zlé, čo by som povedal Raz . Každý má svoje osobné rozhodnutie o tom, prečo sa rozhoduje. Kandidovať na prezidenta musí byť jednou z najťažších vecí, o ktorej môže niekto na tejto úrovni skutočne uvažovať... každý kandidát, ktorý sa uchádza o post prezidenta prvýkrát, prechádza týmito čkaniami,“ povedal tiež.

Kramer poznamenal, že zamestnanci, ktorých najal, boli sklamaní nielen preto, že by boli bez práce, ale aj preto, že boli nadšení z toho, Kanye West kampaň reprezentovaná,“ informoval portál.

Za zmienku tiež stojí, že nedávno uplynula lehota na hlasovanie v Nevade.

Raz údajne rodina obáva sa, že s tým bojuje...