Julia Roberts, Sean Penn a Armie Hammer budú hrať v seriáli Watergate 'Gaslit'!

 Julia Roberts, Sean Penn a Armie Hammer budú hrať v seriáli Watergate'Gaslit'!

Julia Robertsová , Armie Hammer a Sean Penn sa pripájajú k obsadeniu novej série!

Seriál, v ktorom bude aj hviezda Joel Edgerton , je popisovaný ako moderný pohľad na škandál Watergate tzv Gaslit , Rozmanitosť hlásené v piatok (21.2.).

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Julia RobertsováPán Robot tvorca Sam E-mail | je nastavený na výkonnú produkciu projektu, ktorý je založený na podcaste Slate Pomalé horenie Očakáva sa, že sa bude nakupovať na prémiových a streamovacích platformách.

Julia bude hrať Marthu Mitchell, celebritu Arkansanu a jej manželku Nixon Bude hrať verného generálneho prokurátora Johna Mitchella byť . Je prvou osobou, ktorá verejne vyhlásila poplach Nixon zapojenie sa do Watergate, „čo spôsobilo rozuzlenie predsedníctva aj jej osobného života“.

Armie stvárni Johna Deana, mladého poradcu Bieleho domu zmietaného medzi svojimi ambíciami a bojom s tým, či dokáže klamať, aby ochránil prezidenta. Joel stvárni G. Gordona Liddyho, veterána z kórejskej vojny a bývalého agenta FBI, ktorý má za úlohu „zakrývať trápne úniky informácií v dôsledku Pentagon Papers“.

„Teraz je pravda viac ako kedykoľvek predtým úplne cudzia ako fikcia. Kedy Robbie najprv mi povedal o Pomalé horenie podcast, okamžite som ho zhltol. Keď som to dokončil, cítil som nutkanie priniesť tento príbeh do televízie, najmä potom, čo som si pozrel zbabelosť, ktorá bola predvedená počas nedávnych vypočúvaní o impeachmente. Aby som pomohol uvedomiť si túto dôležitú kapitolu v histórii našej krajiny, moja prvá výzva smerovala k brilantnému Julia Robertsová . Po jej strhujúcom výkone v Návrat domov , Vedel som Julia bola jediná osoba, ktorá sa dokázala popasovať so zložitou úlohou Marthy Mitchell a viesť naše hviezdne obsadenie pri adaptácii tohto bizarného a kontroverzného príbehu,“ povedal. Sám seba vo vyhlásení.

Julia nedávno sa vzácne objavila so svojím manželom, Danny Moder . Pozrite si obrázky!