Jon Hamm, Tracee Ellis Ross a ďalší sledovaní Oscary 2020 na večierku Mercedes-Benz

 Jon Hamm, Tracee Ellis Ross a ďalší sledovaní Oscary 2020 v Mercedes-Benz's Viewing Party

Tracee Ellis Ross počas návštevy nosí nosový krúžok s retiazkou Obhliadka Mercedes-Benz 2020 pre Oscarov v nedeľu večer (9. februára) v hoteli Four Seasons v Beverly Hills v Kalifornii.

47-ročná herečka, ktorá sa zúčastnil Oskarová párty Vanity Fair tej noci v zlatých šatách sa na večierku pripojil čiernohnedý herca Anthony Anderson .

Jon Hamm bol videný stretnúť sa s Rashida Jonesová na podujatí, ktorého sa zúčastnili aj Linda Cardelliniová , Jane Lynch , a Martha Stewartová .Viac hviezd na párty v cene Čin „s Calum hodný , Oranžová je nová čierna „s Jackie Cruz , Riverdale „s Madelaine Petsch a Ross Butler , Grand Hotel „s Anne Wintersovej , Póza „s Dyllon Burnside , Potomkovia ' Thomas Doherty , Model Jessica Hartová a televízna osobnosť Kaitlynn Carter .

FYI: Madeleine má na sebe a Monique Lhuillier šaty, Stuart Weitzman topánky a Effy šperky. Linda má na sebe a Zuhair Murad šaty s náušnicami od Ruchi v New Yorku a zvoní podľa Edward Avedis . Ross má na sebe a Muži oblek a Kurt Geiger topánky. Thomas nosí šéf . Kaitlynn nosil topánky Loriblu a spojku.

Viac ako 40 obrázkov celebrít na párty Mercedes-Benz…