Jimmy Kimmel poskytuje emocionálny monológ o Georgovi Floydovi a nepokojoch v Minneapolise

 Jimmy Kimmel poskytuje emocionálny monológ o Georgovi Floydovi a nepokojoch v Minneapolise

Jimmy Kimmel ukončil svoj týždeň prehliadok dňa Jimmy Kimmel naživo prednesením emocionálneho monológu o smrti George Floyd a Na čiernych životoch záleží nepokoje v Minneapolise.

Moderátor talkshow otvoril monológ diskusiou o faktoch príbehu a potom hovoril o nepokojoch, ktoré sa dejú v krajine.

„Bohužiaľ, toto je slučka, v ktorej sme uviazli: Ide to od „nie je správne zabiť neozbrojeného človeka“ po „nie je tiež správne rabovať a podpaľovať a útočiť na políciu,“ povedal. povedal. „Včera v noci došlo k nezmyselným násilným činom, ktoré boli spôsobené nezmyselným násilným činom. A stále to ide v slučke.“Kimmel riešil aj tweet, že Trump napísal, že „keď sa začne rabovanie, začne sa strieľať“.

„Túto otázku by som chcel položiť najmä starším ľuďom, ktorí to už v tejto krajine videli a ktorí už túto nočnú moru rasových nepokojov prežili v 60-tych, 70-tych a 80-tych rokoch,“ povedal. „Toto nás chceš viesť? Prezident, ktorý jasne a úmyselne rozdúchava násilie uprostred nepokojov, aby ukázal, aký je tvrdý? Je mi jedno, čo ste, pravica, ľavica, republikán, demokrat, niečo iné. Dosť je dosť. Tohto chlapa už musíme odhlasovať.'

„Musíme pracovať na tomto probléme, ktorý máme, tento očividný dvojitý meter, pretože keď stojíte pred vlajkou, položíte si ruku na srdce a sľubujete vernosť „slobode a spravodlivosti pre všetkých“, mať to, ‚pre všetkých.‘ Myslím, ja to mám, mnohí z vás to majú, ale nie je to pre všetkých,“ povedal.